Dobry mecz i zwycięstwo nad wiceliderem

Seniorska ekipa Orkanu Konarzewo stworzyła bardzo dobre i ciekawe widowisko i pokonała wiceldera A-klasy - SS Gminy Kamieniec 3-1. Ozdobą spotkania był gol Marka Bartkowiaka.

Od pierwszego gwizdka sędziego Orkan przycisnął zespół z Kamieńca. Konarzewianie szybciej rozgrywali piłkę i groźnie atakowali. Najlepszą okazję do strzelenia gola miał Jakub Budziński, ale piłka odbiła się tylko od słupka. Dobrą okazję zmarnował też Krystian Śmiglak. Orkan kontrolował przebieg wydarzeń boiskowych, a rywale niezbyt przeszkadzali konarzewianom w grze. Sytuacja ta uległa zmianie po kwadransie. Goście powoli otrząsnęli się z pierwszuch nieudanych minut. Po ciekawej kontrze i błędzie w ustawieniu naszych obrońców, Kamieniec niespodziewanie objął prowadzenie. Orkan musiał nadrabiać straty, ale nie bardzo mu to wychodziło i tak pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-1.

Druga odsłona od początku przebiegała pod dyktando gospodarzy. W 48 min. sytuację sam na sam miał Marek Bartkowiak, ale został sfaulowany w polu karnym. Sędzia podyktował jedenastkę, którą wykorzystał, ze stoickim spokojem, Wojciech Rybarczyk. Orkan nie poprzestawał na tym i nadal grał dobrze. Owocem tego była bramka Marka Bartkowiaka, który dynamicznie pomknął lewą stroną boiska. Nasi wyale rzucili się do ataku, ale skutecznie reagowali nasi obrońcy i mało tego, że nie straciliśmy gola, to jeszcze go strzeliliśmy. Niezwykłym instynktem strzeleckim popisał się Marek Bartkowiak, który z ostrego kąta i ponad 30 metrów wpakował piłkę w samo okno kamienieckiej bramki. To była ozdoba dobrego widowiska na stadionie w Konarzewie.

.

Stadion Gminny w Konarzewie, 19 kwietnia 2009 r., godz. 14.00

Orkan Konarzewo - SS Gminy Kamieniec 3-1 (0-1)

0-1   bramka dla SS Gminy (18 min.)

1-1   - karny  Rybarczyk Wojciech (48 min.)

2-1   Bartkowiak Marek (58 min.)

3-1   Bartkowiak Marek (82 min.)

 

Żółte kartki:   Różewski Andrzej   Czerwone kartki: ---

 

Zagrali:

Bramkarz: Paplaczyk Jacek

Obrońcy: Rybarczyk Wojciech, Bartkowiak Piotr, Leśny Mateusz (75 min. - Babijów Przemysław), Jakuboszczak Marcin

Pomocnicy: Adamczak Robert, Różewski Andrzej, Jabłoński Adam, Budziński Jakub

Napastnicy: Śmiglak Krystian (72 min. - Jurek Marcin), Bartkowiak Marek (86 min. - Szajkowski Mateusz)

Rezerwowi:

Klemens Marek.

 

 Powrót