Zapowiedź 17. kolejki

Seniorzy Orkanu zagrają drugi z rzędu trudny mecz - ich rywalem będzie wicelider z Kamieńca. Juniorzy poszukają punktów w Zbąszyniu.

Seniorzy Orkanu mimo, że w zeszłym tygodniu przegrali, rozegrali w Zbąszyniu całkiem niezły mecz i napędzili nieco strachu liderowi. Teraz pora rozprawić się z wiceliderem A-klasy - SS Gminy Kamieniec. To z pewnością równie trudny rywal i dobitnie przekonaliśmy się o tym w rundzie jesiennej przegrywając 3-5. Wtedy fatalnie zaczęliśmy zawody i już po 5 min. było 0-2, oby teraz nasz start był lepszy. Z Gminą Kamieniec przecież potrafimy wygrywać i ostatnio zaprezentowaliśmy to w sparingu (przed wiosną 2008) zwyciężając pewnie 3-1. Oby piłkarzom Orkanu przypomniało się tamto dobre spotkanie. Mecz Orkan Konarzewo - SS Gminy Kamieniec, w niedzielę, o godz. 14.00, na Stadionie Gminnym w Konarzewie.

Juniorzy Orkanu pojadą do Zbąszynia aby tam zmierzyć się z Obrą. To ten sam klub, który w zeszłym tygodniu pokonał seniorów z Konarzewa 2-1. Nasi młodzi piłkarze postarają się pomścić swoich starszych kolegów. Mają na to spore szanse - jesienią wygrali aż 7-1. Mecz na Stadionie Miejskim w Zbąszyniu, w sobotę, godz. 11.00.

 Powrót