Zapowiedź 18. kolejki

Seniorzy Orkanu Konarzewo mają trudne zadanie - zagrają wyjazdowy mecz z LZS Wronczyn. Juniorzy powalczą na własnym boisku z NKS Niepruszewo.

Seniorzy Orkanu podbudowani zeszłotygodniowym zwycięstwem z SS Gminy Kamieniec chcą podtrzymać dobrą passę w spotkaniu z LZS Wronczyn. Nie będzie to łatwe zadanie. Nasz rywal, mimo że jest niżej notowany w tabeli, to nieobliczalny przeciwnik. Potrafi wygrać z Kamieńcem (2-0), zremisować z Obrą Zbąszyń (1-1), ale bywa też tak że w kiepskim stylu przegrywa. Przykładem takiego meczu może być spotkanie w Konarzewie, jesienią zeszłego roku. Wówczas konarzewianie wygrali 7-2, ale rozbudzili tym tylko chęć zemsty w piłkarzach z Wronczyna. Niedzielne spotkanie nie będzie więc łatwym pojedynkiem ... Mecz na boisku wiejskim we Wronczynie, w niedzielę, o godz. 14.00.

Juniorzy już w sobotę zmierzą się z NKS Niepruszewo. Każdy inny wynik niż zwycięstwo konarzewian byłby niespodzianką. Jesienią było 3-1 dla Orkanu. Mecz w sobotę, o godz. 16.00, na Stadionie Gminnym w Konarzewie.

 Powrót