Wygrali choć przegrywali

Seniorzy Orkanu Konarzewo pokonali Huragan Michorzewo 3-1, choć jeszcze w 63 min. przegrywali. Zwycięstwo dały nam trafienia Jakuba Budzińskiego i dwa gole Marka Bartkowiaka.

Pierwsze minuty mogły zapowiadać, że to Orkan będzie dominował w tym spotkaniu. Piłkarze z Michorzewa wydawali się być nieprzygotowani do gry na tak dużym boisku jak mamy w Konarzewie. Orkan stwarzał coraz groźniejsze ataki ale paradoksalnie nie oddał ani jednego groźnego strzału. Dogodne sytuacje marnowali Marcin Jurek i Michał Płotkowiak, ale konarzewianie przeważali. Tym dziwniejsze było to co stało się w 24 min. Po indywidualnym błędzie jednego z piłkarzy straciliśmy gola. Huragan pierwszym groźnym strzałem zapewnił sobie prowadzenie. Od tej pory staliśmy się jakby sparaliżowani i praktycznie nic nie wychodziło tak jak powinno, a goście mogli nawet podwyższyć rezultat meczu.

Druga połowa zaczęła się od nerwowej klepanki, która do niczego wielkiego nie prowadziła. Huragan ewidentnie grał na czas, a Orkan w popłochu próbował zniwelować straty. Z minuty na minutę konarzewianie stawali się coraz groźniejsi i w 63 min. Jakub Budziński pomknął lewym skrzydłem i wyrównał stan pojedynku. Od tego momentu to gospodarze zaczęli grać, a goście wyraźnie podupadli na siłach. W ciągu dwóch minut, między 74, a 76 min. dwukrotnie do siatki michorzewian piłkę posłał Marek Bartkowiak i tym samym zapewnił nam zwycięstwo. Choć wynik 3-1 budzi wrażenie, na pewno nie odzwierciedla naszego stulu gry, który wymaga jeszcze wielu poprawek.

.

Stadion Gminny w Konarzewie, 5 kwietnia 2009 r., godz. 14.00

Orkan Konarzewo - Huragan Michorzewo 3-1 (0-1)

0-1 bramka dla Huraganu (24 min.)

1-1 Budziński Jakub (63 min.)

2-1 Bartkowiak Marek (74 min.)

3-1 Bartkowiak Marek (76 min.)

.

Żółte kartki: --- Czerwone kartki: ---

.

Zagrali:

Bramkarz: Paplaczyk Jacek

Obrońcy: Rybarczyk Wojciech (47 min. - Jabłoński Adam), Bartkowiak Piotr, Leśny Mateusz (75 min. - Adamczak Robert), Jakuboszczak Marcin

Pomocnicy: Budziński Jakub, Węglewski Robert, Różewski Andrzej

Napastnicy: Jurek Marcin, Płotkowiak Michał (80 min. - Śmiglak Krystian), Bartkowiak Marek (89 min. - Klemens Marek)

Rezerwowi:

Szajkowski Mateusz.

.

Przepraszamy za słabą jakość zdjęć ...

 Powrót