Powrót w dobrym stylu

Seniorzy Orkanu Konarzewo już w pierwszym wiosennym meczu udowodnili że nie odpuszczą tej rundy. W Strwykowie pokonali Spójnię 1-0 i awansowali na 4. miejsce w tabeli.

Orkan Konarzewo na pweno nie ma przyjemnych wspomnień z zimowych sparingów, które w większości kończyły się dotkliwymi porażkami, ale mecze towarzyskie to nie liga i w Strykowie przekonali się o tym dobitnie piłkarze Spójni.

Orkan konsekwentnie realizował taktykę obraną przed spotkaniem i w 37 min. przyniosło to sukces. Piłkę do siatki gospodarzy skierował nowy nabytek klubu z Konarzewa - Marcin Jurek. Asystę zaliczył Marek Bartkowiak.

Druga połowa to w większości oborna korzystnego rezultatu. Na szczęście dzisiaj bez zarzutu spisywał się blok defensywyny klubu z Konarzewa. Zgoła lepiej niż linia obrony reprezentacji Polski w meczu z Irlandią Północną ... Tym sposobem udało się dowieść skromne ale jakże ważne prowadzenie do końcowego gwizdka arbitra.

Każde 3 punkty zdobyte na wyjeździe są bezcenne. Bardzo cieszy fakt, że Orkan po nieudanych sparingach przełamał się w najważniejszej próbie.

 

Stadion XXV-lecia w Strykowie, 29 marca 2009 r., godz. 15.30

Spójnia Strykowo - Orkan Konarzewo 0-1 (0-1)

0-1   Jurek Marcin (37 min.)

 

Żółte kartki:   Budziński Jakub   Czerwone kartki:   ---

 

Zagrali:

Bramkarz:   Paplaczyk Jacek

Obrońcy:   Rybarczyk Wojciech, Bartkowiak Piotr, Leśny Mateusz (75 min. - Adamczak Robert), Jakuboszczak Marcin

Pomocnicy:   Budziński Jakub, Węglewski Robert, Różewski Andrzej (89 min. - Klemens Marek)

Napastnicy:   Jurek Marcin (85 min. - Jabłoński Adam), Bartkowiak Marek, Płotkowiak Michał (80 min. - Śmiglak Krystian)

Rezerwowi:

Bartkowiak Tomasz, Szajkowski Mateusz

 

 Powrót