Juniorzy i ich falstart w Strzyżewie

Juniorzy Orkanu Konarzewo nie spisali się najlepiej i przegrali na boisku w Strzyżewie z tamtejszym Wicherem 1-4, trochę na własne żądanie.

Młodzi piłkarze Orkanu nie będą mile wspominać inauguracyjnego meczu rundy rewanżowej. W pierwszym meczu wyjazdowym w Strzyżewie dość wyraźnie przegrali z gospodarzami.

Bezpośredni sąsiad w tabeli okazał się bezwzględny w wykorzystał słabą postawę całego zespołu z Konarzewa.

Mecz przez  pierwszy kwadrans był wyrównany. Lecz z minuty na minutę to gracze ze Strzyżewa grali coraz lepiej i stwarzali groźne sytuacje pod naszą bramką. Należy dodać, że nasi piłkarze, nie zawsze im w tym przeszkadzali. Po dwóch takich błędach straciliśmy bramki i do przerwy przegrywaliśmy 0-2.

Po przerwie sygnał do ataku dał wprowadzony Krystian Śmiglak. Już w 43 min. po jego strzale piłka trafiła w poprzeczkę. W 46 min. karnego nie wykorzystał Jakub Kawończyk, strzelając wprost w bramkarza. Sześć minut później, sędzia po raz drugi wskazał na „wapno”, po kolejnym faulu gospodarzy na Damianie Ciesielskim. Skutecznym egzekutorem okazał się wspomniany Krystian.

Jednak piłkarze Orkanu nie poszli za ciosem. Oddali pole gry przeciwnikowi. Błędy popełniali obrońcy i bramkarz, źle rozgrywali piłkę pomocnicy i co skutecznie wykorzystali przeciwnicy strzelając dwie kolejne bramki.

Szkoda straconych punktów, bo przy dobrej postawie i zaangażowaniu wszystkich zawodników, możliwy był co najmniej remis, na tym dobrym, nowo oddanym po renowacji obiekcie.

                                       Relacja trenera Roberta Adamczaka

 

Boisko wiejskie w Strzyżewie, 28 marca 2009 r., godz. 15.00

ATE Wicher Strzyżewo - Orkan Konarzewo 4-1 (2-0)

1-0, 2-0   bramki dla Wichera (14, 19 min.)

2-1   - karny   Śmiglak Krystian (52 min.)

3-1, 4-1   bramki dla Wichera (58, 72 min.)

W 46 min., przy stanie 2-0 dla Wichera, Jakub Kawończyk nie wykorzystał rzutu karnego.

 

Żółte kartki:   ---   Czerwone kartki:   ---

 

Zagrali:

Kurowski Patryk (bramkarz), Perz Kamil, Karaszewski Artur, Klonowski Rafał, Kaczmarek Arkadiusz (78 min. - Wieszczeczyński Piotr), Maciejewski Bartosz (40 min. - Śmiglak Krystian), Kawończyk Jakub, Maciejewski Maciej, Jazgar Andrzej, Pluciński Piotr (73 min. - Karaszewski Patryk), Ciesielski Damian.

Rezerwowi:

---

 

 Powrót