Zapowiedź 14. kolejki

Wreszcie ruszają, długo przez wszystkich oczekiwane, rozgrywki ligowe. Seniorzy jadą po punkty do Strykowa, juniorzy do Strzyżewa.

Przez kilka zimowych miesięcy staliśmy się głodni piłki nożnej na ligowym poziomie. Dlatego, z całą pewnością, inauguracja rozgrywek piłkarskiej Wiosny 2009 wzbudza duże zainteresowanie wśród kibiców Orkanu Konarzewo.

Seniorzy pomni zeszłorocznego zwycięstwa nad Spójnią 1-0 jadą po punkty do Strykowa. Spójnia to bardzo trudny rywal z ambicjami na wyższą ligę. Już pierwszy mecz rozegrany w Konarzewie, w sierpniu, pokazał że piłkarze z Gminy Stęszew grać w piłkę potrafią i tanio skóry nie sprzedadzą. Co prawda w tamtym meczu to Orkan okazał się lepszy, ale skromnie bo 1-0. Konarzewianie zmarnowali wówczas wiele świetnych okazji do podwyższenia rezultatu, m.in. rzut karny. Mamy nadzieję, że tym razem skuteczność nam dopisze i na trudnym terenie w Strykowie znów okażemy się lepsi. Mecz na Stadionie XXV-lecia w Strykowie, w niedzielę, o godz. 15.30.

Zapraszamy także na stronę internetową Spójni na: www.spojniastrykowo.futbolowo.pl

Juniorzy jako wiceliderzy tabeli pojadą do Zbąszynia, aby tam zagrać z solidną ekipą Wichera Strzyżewo. W pierwszym meczu było 3-2 dla Orkanu. Konarzewianie w bólach wymęczyli wtedy zwycięstwo. Oby tym razem poszło im łatwiej. Mecz na Stadionie Gminnym w Zbąszyniu, w sobotę, o godz. 15.00.

 

 Powrót