Turniej gwiazdkowy w Suchym Lesie

Dnia 23 grudnia 2008 r., juniorzy młodsi Orkan Konarzewo, wzieli udział w II Gwiazkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej w Suchym Lesie.

W turnieju udział wzięło 12 zespołów podzielonych na cztery grupy.

Przyszło nam rywalizować w grupie IV tzw „śmierci” z zespołami Lecha Poznań (Młoda Ekstraklasa) oraz gospodarzami Spikerem Suchy Las (zawodnicy z Warty Poznań).

Po dość pechowym pierwszym meczu z Lechem, gdzie na 8 sek. przed końcową syreną meczu straciliśmy bramkę i przegraliśmy 0-1, drugi udało się wygrać takim samym stosunkiem bramkowym ze Spikerem (bramka Mateusza Leśnego).

Dzięki wygranej Młodzieży „Kolejarza” nad gospodarzami 1-0, wyszliśmy z grupy  na drugim miejscu i w dalszej części turnieju rywalizowaliśmy ze zwycięzcą grupy III sąsiadami zza „miedzy” GOSiR'em Komorniki.

W meczu ćwierćfinałowym dwukrotnie prowadziliśmy po bramkach Damiana Ciesielskiego i Jakuba Kawończyka, jednak nie udało się dowieźć wyniku do końca meczu i zremisowaliśmy 2-2. Rzuty karne lepiej egzekwowali Komorniczanie i przegraliśmy w nich 1-2 i w związku z tym cały mecz 3-4 i odpadliśmy z dalszej rywalizacji (jedynego karnego szczelił Krystian Śmiglak).

Końcowa klasyfikacja turnieju - czołowe 5 zespołów:

  1. Lech Poznań (Młoda Ekstraklasa)
  2. Wściekłe Wilki
  3. Florian Suchy Las
  4. GOSiR Komorniki
  5. Orkan Konarzewo
  6. - 12.   zespoły które odpadły w fazie grupowej

Należy uznać wyjazd do Suchego Lasu za udany, bo mimo dwóch porażek stawiliśmy zacięty opór faworytom a nasze mecze były  ciekawe i emocjonujące do ostatnich sekund gry.

Dziękujemy organizatorom Sucholeskiemu Stowarzyszeniu Pomocy Dzieciom za zaproszenie oraz panom Dariuszowi Kurowskiemu i Piotrowi Bartowiakowi za zabezpieczenie logistyczne.

 

 

 

W turnieju udział wzięli:

Patryk Kurowski (bramkarz), Mikołaj Kaźmierczak (bramkarz), Adrian Kurowski, Klonowski Rafał, Kaczmarek Arkadiusz, Karaszewski Artur, Ciesielski Damian, Leśny Mateusz, Kawończyk Jakub, Śmiglak Krystian

 

 

 

Relacja trenera Roberta Adamczaka

 

 Powrót