Bal piłkarza - Andrzejki 2008

Już w sobotę, o godz. 20.00, na parkiecie Sali Balowej Domu Strażaka w Dopiewie, odbędzie się II Bal piłkarza Orkanu Konarzewo. Tym razem okazją do zabawy są Andrzejki.

29 listopada odbyła się druga edycja Balu piłkarza Orkanu Konarzewo. Na sali balowej Domu Strażaka w Dopiewie bawiło się ponad 100 osób.

Gości uroczyście przywitał prezes Orkanu – Henryk Kapciński, który w swojej mowie nawiązał do sukcesów klubu. O oprawę muzyczną imprezy zadbał zespół pana Eugeniusza Gryski z Konarzewa, a główną atrakcją była loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami. Każdy, biorący udział w losowaniu, liczył na wygranie roweru górskiego ufundowanego przez przedsiębiorstwo „Eurobus” Andrzeja Różewskiego, albo zestawu sprzętu budowlanego firmy Bosch, który podarował „Szym-Bud” z Konarzewa. Nagrody były bardzo zróżnicowane dzięki licznym sponsorom, którzy nie zawiedli klubu już po raz kolejny. Klub Sportowy Orkan Konarzewo serdecznie dziękuje wszystkim ofiarodawcom, za umożliwienie zorganizowania balu, a gościom za stworzenie wspaniałej atmosfery.

 Powrót