Zawiedli, nic ciekawego nie pokazali, tylko zremisowali

Seniorzy Orkanu Konarzewo zawiedli na całej linii i tylko zremioswali z ostatnią drużyną w tabeli - Ogrolem Wojnowice 0-0. Małym wytłumaczeniem naszych piłkarzy niech będzie fakt, że sędzia dwukrotnie nie podyktował ewidentnych rzutów karnych na korzyść Orkanu.

Piłkarze z Konarzewa kontrolowali niemal całą pierwszą połowę tego meczu, ale cóż z tego skoro, mimo licznych okazji, żadna nie znalzała drogi do siatki Ogrolu. Goście wyraźnie nastawili się na obronę i mówiąc kolokwialnie "zamurowali bramkę". Konarzewianie nie mogli skorzystać ze swojej najgroźniejszej broni - kontrataków. W 37 min. w zamieszaniu w polu karnym piłkę ręką ewidentnie uderzył jeden z piłkarzy Ogrolu. Arbiter zawodów nie zareagował. Chwilę wcześniej wymarzoną okazję miał Adam Jabłoński, ale nie potrafił pokonać bramkarza w sytuacji sam na sam.

II połowa przebiegała w tym samym rytmie co pierwsza. Konarzewianie atakowali, Wojnowiczanie rozpaczliwie grali "na wyjazd". Przyjezdni mieli sporo szczęścia przy udezrzeniu Piotra Bartkowiaka z rzutu wolnego - piłka trafiła w słupek. Kilka chwil później piękny strzał Jakuba Budzińskiego obronił bramkarz. Minuty upływały a Orkan grał coraz bardziej nerwowo. W końcówce znów znakomite okazje zmarnowali Adam Jabłoński i Przemysław Babijów. W 86 min. znów kontrowersyjna sytuacja - Marek Bartkowiak minął kilku obrońców Ogrolu, wbiegł w pole karne i tam został brutalnie podcięty przez defensora gości. Sędzia - brak reackji. Najwyraźniej pan arbiter nie wie za co dyktuje się rzuty karne - potrzebne mu chyba korepetycje z sędziowania.

 

Stadion Gminny w Konarzewie, 9 listopada 2008 r., godz. 14.00

Orkan Konarzewo - Ogrol Wojnowice 0-0 (0-0)

 

Żółte kartki:   ---   Czerwone kartki:   ---

 

Zagrali:

Bramkarz:   Paplaczyk Jacek

Obrońcy:   Adamczak Robert, Bartkowiak Piotr, Rybarczyk Wojciech, Jakuboszczak Marcin

Pomocnicy:   Jabłoński Adam, Różewski Andrzej (70 min. - Płotkowiak Michał), Węglewski Robert, Budziński Jakub, Babijów Przemysław

Napastnik:   Bartkowiak Marek

Rezerwowi:

Klemens Marek, Paplaczyk Mariusz, Leśny Mateusz, Szajkowski Mateusz

 

 Powrót