Zapowiedź 11. kolejki

To chyba najważniejszy mecz tej jesieni dla seniorów Orkanu Konarzewo. Konarzewianie jadą po punkty do Komornik, aby bić się o pierwszą trójkę w tabeli.

Kto w tym meczu jest faworytem ? Nie trzeba długo się zastanawiać. Wielkopolska Komorniki to od lat silny zespół A-klasy, który od dobrych kilku sezonów puka do bram Poznańskiej Klasy Okręgowej. W tym sezonie piłkarze z Komornik potwierdzają dobrą dyspozycję i jak do tej pory przegrali tylko jeden mecz. Wielkopolska jest na trzecim miejscu w tabeli, dokładnie jedno miejsce wyżej niż Orkan i ma o 2 punkty więcej. Nikomu nie trzeba więć mówić, że niedzielne spotkanie będzie meczem na szczycie A-klasy. Zwycięzca ma szansę zapewnić sobie pierwszą trójkę przed rundą jesienną. Na pewno zapowiada się bardzo interesujący mecz z wieloma podtekstami (w Komornikach grają zawodnicy z Konarzewa, w Konarzewie z Komornik). Od czasu kiedy nie mierzymy już swoich sił z Nordenią Dopiewo, mecze z komornicką Wielkopolską urastają do rangi małych derbów naszego regionu. Oby atmosfera tego meczu nie zmiażdżyła konarzewian i oby Orkan wywalczył cenne punkty na trudnym terenie w Komornikach.

Mecz odbędzie się na nowo wyremontowanym Stadionie GOSiR w Komornikach, przy ulicy Jeziornej, w niedzielę, o godz. 14.00. Serdecznie zapraszamy.

 Powrót