Emocje przez 80 minut

Juniorzy Orkanu Konarzewo potwierdzili swoje aspiracje do mistrzowskiej korony w A-klasie juniorów młodszych. Co prawda tylko zremisowali z Polonią Nowy Tomyśl 4-4, ale zachowali pozycję wicelidera.

Mecz mógł się podobać i do końca trzymał w niepewności. Orkan szybko objął prowadzenie (gol Andrzeja Jazgara), ale równie szybko dał sobie strzelić dwa gole i przegrywał. Na szczęście jeszcze w pierwszej połowie wyrównał Krystian Śmiglak. Drugą połowę rozpoczęliśmy fatalnie i w ciągu pierwszych 13 min. straciliśmy dwie bramki i przegrywaliśmy 2-4. Remis uratował nam Andrzej Jazgar, który w końcówce dwukrotnie wpakował piłkę do siatki. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem sędzia podyktował rzut karny dla Polonii, za zagranie ręką piłkarza Orkanu. Cudownym zrządzeniem losu napstnik z Nowego Tomyśla trafił w poprzeczkę.

.

Stadion Miejski w Nowym Tomyślu, 25 października 2008 r., godz. 10.15

Polonia Nowy Tomyśl - Orkan Konarzewo 4-4 (2-2)

0-1   Jazgar Andrzej (11 min.)

1-1   bramka dla Polonii (16 min.)

2-1   bramka dla Polonii (25 min.)

2-2   Śmiglak Krystian (30 min.)

3-2   bramka dla Polonii (45 min.)

4-2   bramka dla Polonii (54 min.)

4-3   Jazgar Andrzej (65 min.)

4-4   Jazgar Andrzej (78 min.)

W 80 min. meczu, przy stanie 4-4, Polonia Nowy Tomyśl nie wykorzystała rzutu karnego.

 

Żółte kartki:   Perz Kamil, Klonowski Rafał, Kaźmierczak Mikołaj, Kurowski Adrian  

Czerwone kartki:   ---

 

Zagrali:

Kurowski Patryk (bramkarz), Perz Kamil, Kaźmierczak Mikołaj, Klonowski Rafał, Karaszewski Artur, Pluciński Piotr (46 min. - Kurowski Adrian), Jazgar Andrzej, Kosiński Paweł (60 min. - Kaczmarek Arkadiusz), Kawończyk Jakub, Ciesielski Damian, Śmiglak Krystian.

Rezerwowi:

Maciejewski Bartosz, Karaszewski Patryk.

 

 Powrót