Cenna wyjazdowa wygrana

Młodzi piłkarze Orkanu Konarzewo zdobyli cenne wyjazdowe zwycięstwo i nadal są w ścisłej czołówce A-klasy JM.

Orkan zaliczył świetny początek i już po kilku minutach gry mógł cieszyć się z prowadzenia, które dał nam strzał z rzutu wolnego Mateusza Leśnego. Po tym golu jednak konarzewianie oddali inicjatywę zespołowi Sokoła Rakoniewice, który w 31 min. doprowadził do wyrównania. Zawodnicy Orkanu obudzili się dopiero pod koniec pierwszej połowy Andrzej Jazgar strzelił drugą bramkę dla gości.

Drugie 45 min. lepiej rozpoczął Orkan i konsekwentnie dążył do podwyższenia prowadzenia. Udało się w 58 min., kiedy po indywidulanej akcji, piłkę w siatce umieścił Krystian Śmiglak. Było 3-1, ale Sokół nie zrezygnował i na dziesięć minut przed końcem spotkania zdobył kontaktową bramkę. Na boisku zrobiło się nerwowo, ale konarzewianie utrzymali korzystny rezultat.

.

Stadion Gminny w Rakoniewicach, 11 października 2008 r.

Sokół Rakoniewice - Orkan Konarzewo 2-3 (1-2)

0-1   - wolny   Leśny Mateusz (3 min.)

1-1   bramka dla Sokoła (31 min.)

1-2   Jazgar Andrzej (38 min.)

1-3   Śmiglak Krystian (58 min.)

2-3   bramka dla Sokoła (70 min.)

 

Żółte kartki:   ---   Czerwone kartki:   ---

 

Zagrali:

Kurowski Patryk (bramkarz), Perz Kamil, Karaszewski Artur, Klonowski Rafał, Kurowski Adrian (62 min. - Pluciński Piotr), Kaczmarek Arkadiusz (80 min. - Chomiakowski Dawid), Leśny Mateusz, Jazgar Andrzej (78 min. - Karaszewski Patryk), Kosiński Paweł (68 min. - Maciejewski Bartosz), Ciesielski Damian (80+2 min. - Nowak Mikołaj), Śmiglak Krystian.

Rezerwowi:

---

 

 

 Powrót