Zapowiedź 8. kolejki

Seniorzy Orkanu Konarzewo w ósmej kolejce A-klasy poznańskiej zmierzą się z zeszłosezonowym spadkowiczem z "okręgówki" - Koroną Bukowiec. Juniorzy zagrają w Rakoniewicach z Sokołem.

Seniorzy w zeszłym tygodniu pauzowali, ale wcześniej wygrali dwa mecze z rzędu i mają bardzo pozytywane nastawienie przed meczem z Koroną Bukowiec. Goście z Bukowca to solidna ekipa, która przez baraże (z Victorią Witkowo 1-1 i 0-3), dość przypadkowo, spadła w zeszłym sezonie z Klasy Okręgowej. Amibicją zespołu Korony jest z pewnością powrót do "okręgówki", ale w tegorocznych rozgrywkach bukowianie nie mają stabilnej formy. Potrafią zagrać znakomity mecz i wygrać z czołową drużyną naszej A-klasy - SS Gminy Kamieniec 2-0, ale już w następnej kolejce dostają srogie lanie od przecięnego LZS Wronczyn 0-3 (z którym Orkan wygrał 7-2). Konarzewianie mają wielką szansę wykorzystać wachnięcia dyspozycji Korony Bukowiec i na własnym boisku potrzymać zwycięską serię. Czy to się uda ? - zobaczcie Państwo sami. Zapraszamy na mecz Orkan Konarzewo - Korona Bukowiec, na Stadion Gminny w Konarzewie, w niedzielę, o godz. 14.00.

Juniorzy są w ścisłej czołówce A-klasy JM i aby utrzymać tą doskonałą pozycję nie mogą sobie pozowolić na porażkę w wyjazdowym meczu z Sokołem Rakoniewice. Powodów do optymizmu, przed tym spotkaniem, jest wiele - ostatnie konfrontacje tych drużyn kończyły się wysokimi zwycięstwami konarzewian (3-0 i 7-0). Oby podobny wynik padł w sobotę. Spotkanie na Stadionie Gminnym w Rakoniewicach, o godz. 11.00.

 Powrót