Zaskakująca porażka

Juniorzy Orkanu Konarzewo ponieśli pierwszą porażkę w A-klasie JM, choć początek meczu nie mógł tego zapowiadać.

Piłkarze z Konarzewa pewni swego już w 1 min., po zaledwie kilku podaniach rozmontowali obronę LZS Wronczyna i objęli prowadzenie po strzale Damiana Ciesielskiego. Od tego momentu grali jednak z minuty na minutę coraz gorzej i w 10 min. po indywidualnym błędzie stracili gola. Do końca pierwszej połowy właściwie nic się nie zmieniło i po 45 min. mieliśmy remis.

Drugą połowę ropoczęli gospodarze zmuszając do faulu w polu karnym naszego stopera - Mateusza Leśnego. Rzut karny pewnie wykonał zawodnik z Wronczyna i co najmniej zaskakujący wynik 1-2 stał się faktem. Tym większy szok przeżyli piłkarze Orkanu dwie minuty później, bo było już 3-1. Konarzewianie musieli gonić wynik. W 65 min. kontaktowego gola strzelił Mateusz Leśny, ale kilka minut później bramką odpowiedział LZS Wronczyn. Gospodarze za wszelką cenę chcieli utrzymać prowadzenie i robili to całkiem nieźle. W 76 min. za drugą żółtą kartkę boisko musiał opuścić Mateusz Leśny.

 

Boisko wiejskie w Modrzu, 27 września 2008 r., godz. 15.00

LZS Wronczyn - Orkan Konarzewo 4-2 (1-1)

0-1   Ciesielski Damian (1 min.)

1-1   bramka dla Wronczyna (10 min.)

2-1   - karny   bramka dla Wronczyna (45 min.)

3-1   bramka dla Wronczyna (47 min.)

3-2   Leśny Mateusz (65 min.)

4-2   bramka dla Wronczyna (68 min.)

 

Żółte kartki:   Kawończyk Jakub, Leśny Mateusz (2x)

Czerwone kartki:   Leśny Mateusz za dwie żółte (76 min.)

 

Zagrali:

Kurowski Patryk (bramkarz), Perz Kamil, Leśny Mateusz (76 min.), Kaczmarek Arkadiusz, Klonowski Rafał, Jazgar Andrzej, Karaszewski Artur, Kosiński Paweł (62 min. - Chomiakowski Dawid), Kawończyk Jakub (50 min. - Maciejewski Bartosz), Śmiglak Krystian (66 min. - Śmiglak Krystian), Ciesielski Damian.

Rezerwowi:

Kaźmierczak Mikołaj, Ciesielski Emilian, Nowak Mikołaj.

 

 Powrót