Zapowiedź 6. kolejki

To już 6. kolejka i półmetek rozgrywek ligowych z udziałem Orkanu w rundzie jesiennej. Seniorzy powalczą o punkty w wyjazdowym meczu z beniaminkiem - Huraganem Łomnica. Juniorzy jadą po zywcięstwo do Wronczyna.

Huragan Łomnica, podobnie jak Orkan, jeszcze rok temu grał w B-klasie. Klub z Łomnicy awansował z II miejsca, dopiero po ostatniej kolejce spotkań i szturmem ruszył na A-klasę wygrywając dwa pierwsze mecze. Sporą sensacją było szczególnie zwycięstwo z Obrą w Zbąszyniu (1-0), z którą tydzień później przegrał konarzewski Orkan w Konarzewie 0-2. Atutem klubu z Gminy Zbąszyń będzie na pewno boisko, które jest dużo mniejsze od naszego placu gry. Jednego możemy być pewni, że Orkan tanio skóry nie sprzeda. Już po meczu z LZS Wronczyn, wygranego przez konarzewian 7-2, mówiło się, że to zwycięstwo to przełamanie - oby to były prorocze słowa. Mecz na boisku wiejskim w Łomnicy, w niedzielę, o godz. 15.00.

Juniorzy tydzień temu po ciekawym meczu tylko zremisowali z Wielkopolską Komorniki 0-0 w Konarzewie. Tam bardzo blisko było zwycięstwo, ale nie udało się. Mamy nadzieję, że rozczarowanie przełoży się na sportową złość, która pomoże wygrać z LZS Wronczyn. Mecz na boisku wiejskim w Modrzu, w sobotę, o godz. 15.00.

 

 Powrót