Remis na szczycie

Orkan Konarzewo i jego juniorzy młodsi zaledwie zremisowali z Wielkopolską Komorniki 0-0 w meczu na szczycie A-klasy juniorów młodszych. Goście kończyli mecz w dziesiątkę.

Na początku spotkania delikatną przewagę osiągnęli goście. Z minuty na minutę Orkan grał jednak coraz lepiej i mniej więcej na półmetku pierwszej połowy mecz się wyrównał. Lepsze okazje w pierwszej połowie miała Wielkopolska, ale bardzo dobrze spisywał się nasz bramkarz - Patryk Kurowski i to między innymi dzięki niemu zachowaliśmy czyste konto.

Druga połowa wyraźnie należała do Orkanu, który częściej atakował i próbował zdobyć bramkę dającą prowadzenie. Dwukrotnie bliski szczęścia był Damian Ciesielski, jednak swoje okazje zmarnował. O braku farta może też mówić Mateusz Leśny, którego strzał z rzutu wolnego o centymetry minął słupek bramki strzeżonej przez golikipera z Komornik. W końcówce spotkania nerwy zaczęły puszczać piłkarzom Wielkopolski, którzy często faulowali konarzewian i wielokrotnie byli karani za swoje zachowanie kartkami, w tym raz czerwoną kartką. Mecz dwóch równorzędnych drużyn zakończył się remisem, choć Orkan może mówić o sporym niedosycie.

.

Stadion Gminny w Konarzewie, 20 września 2008 r., godz. 16.00

Orkan Konarzewo - Wielkopolska Komorniki 0-0 (0-0)

 

Żółte kartki:   Leśny Mateusz, Kosiński Paweł  

Czerwone kartki:   zawodnik Wielkopolski Komorniki za dwie żółte (69 min.)

 

Zagrali:

Kurowski Patryk (bramkarz), Leśny Mateusz, Klonowski Rafał, Kaczmarek Arkadiusz, Kurowski Adrian, Kosiński Paweł, Jazgar Andrzej, Kawończyk Jakub, Ciesielski Damian (80 min. - Maciejewski Bartosz), Chomiakowski Dawid (63 min. - Pluciński Piotr), Śmiglak Krystian.

Rezerwowi:  

Kaczmarek Mikołaj (bramkarz), Karaszewski Patryk, Nowak Mikołaj, Ciesielski Emilian.

 

 Powrót