Zapowiedź 5. kolejki

Seniorzy zagrają u siebie z LZS Wronczyn, a juniorzy, także na własnym stadionie, z Wielkopolską Komorniki. Ci pierwsi muszą wygrać, żeby uratować honor, drudzy grają o utrzymanie pozycji lidera.

Rywalem seniorów Orkanu Konarzewo będzie LZS Wronczyn - klub, który może nie ma magicznej nazwy, ale w piłkę nożną grać potrafi i od kilku lat gra z powpdzeniem w A-klasie, z małym epizodem w Klasie Okręgowej. Obecna sytuacja w tabeli sytuuje Orkan i LZS jako sąsiadów w dolnej części stawki. Dla obu zespołów będzie to więc arcyważny pojedynek. Zwycięzca ma szansę "odbić się od dna" i tak szybko na nie nie powrócić. Czy Orkan wykorzysta atut własnego boiska i przerwie fatalną passę porażek ligowych. Przekonajmy się o tym w niedzielę, o godz. 16.00 na Stadionie Gminnym w Konarzewie.

Dzień wcześniej niż seniorzy swój równie ważny mecz rozegrają juniorzy. Orkan zmierzy się z Wielkopolską Komorniki. Oba zespoły nie doznały jeszcze goryczy porażki, a nawet remisu w tym sezonie. Który klub utrzyma tą dobrą serię. Proszę przekonać się o tym samemu i przyjść w sobotę, o godz. 16.00 na Stadion Gminny w Konarzewie.

 Powrót