Zapowiedź 4. kolejki

Seniorów Orkanu Konarzewo czeka bardzo trudny wyjazd do Kamieńca, gdzie zagrają z tamtejszym SSG. Juniorzy, jako liderzy tabeli, jadą po punkty do Niepruszewa.

Jakże odmienne nastroje panują w obu ekipach, które w niedzielę o godz. 14.00 zagrają na Stadionie Gminnym w Kamieńcu. Orkan Konarzewo przegrał dwa ostatnie mecze i zajmuje dopiero dziesiąte miejsce w tabeli. Ewentualna porażka z SS Gminy Kamieniec może ten wynik tylko pogorszyć i zepchnąć konarzewian do strefy spadkowej. Orkan zagra więc o przerwanie złej passy. SS Gminy Kamieniec wysoko wygrał dwa poprzednie mecz i zajmują trzecie miejsce w tabeli. Tylko 3. miejsce, dlatego, że wyprzedzająca go Korona Bukowiec rozegrała o jedno spotkanie więcej. Dorobek bramkowy drużyny z Kamieńca to aż 11 goli strzelonych i tylko 4 stracone.

Nie trzeba być wiellim znawcą futbolu, żeby po przeczytaniu powyższych danych nie zorientować się kto w tym meczu będzie faworytem - SS Gminy Kamieniec. Nie zmieni tego nawet fakt, że osotatni mecz tych drużyn zakończył się pewnym zwycięstwem Orkanu Konarzewo 3-1 (mecz towrzyski w marcu 2008 r. w Kamieńcu).

Juniorzy jako liderzy pojadą po punkty do Niepruszewa. Tam w sobotę, o godz. 12.00 zagrają z tamtejszym NKS-em. Mamy nadzieję, że młodzi piłkarze z Konarzewa udowodnią swoją dobrą formę, którą pokazali w poprzednich meczach.

 Powrót