Zapowiedź 10. kolejki

Seniorzy zagrają z Tęczą Skrzynki, a juniorzy z Polonią Redos Nowy Tomyśl w 10. kolejce swoich rozgrywek ligowych. Ci starsi grają z zespołem z dolnych rejonów tabel, młodsi muszą wygrać z drużyną z czołówki.

Seniorzy Orkanu Konarzewo przed meczem z Tęczą Skrzynki stawiają sobie jeden cel - zwycięstwo. Trudno sobie wyobrazić, żeby aspirującemu do ścisłej czołówki Orkanowi punkty odebrał bardzo przeciętny zespół ze Skrzynek. Tak łatwo jednak wcale nie będzie. Potwierdzają to opinię kilku piłkarzy konarzewskiego klubu, którzy w swojej piłkarskiej przeszłości grali w klubie z Gminy Stęszew. O sentymaentach nie może być jednak mowy - liga rządzi się swoimi prawami i liczy się ten który zdobywa punkty. Zatem nie pozostaje nam nic innego jak wygrać z Tęczą i w dobrych nastrojach szykować się na bardzo ważny mecz z Wielkopolską Komorniki. Mecz Orkan Konarzewo - Tęcza Skrzynki odbędzie się na Stadionie Gminnym w Konarzewie, w niedzielę, o godz. 14.00.

Juniorzy po dwóch tygodniach przerwy wracają na boiska ligowe i od razu czeka ich poważny test. W Nowym Tomyślu zagrają z tamtejszą Polonią, a stawką meczu będzie pozycja wicelidera A-klasy JM. Zwycięstwo w tym meczu postawiłoby Orkan w dobrej pozycji wyjściowej przed rundą wiosenną. Mecz w Nowym Tomyślu zostanie rozegrany w sobotę,  o godz. 11.00.

 Powrót