Zapowiedź 12. kolejki

Seniorzy i juniorzy Orkanu Konarzewo zagrają z jednymi z najsłabszych drużyn w swoich grupach w 12. kolejce rozgrywek A-klasy. Starsi zmierzą się z Ogrolem Wojnowice, młodsi z Płomieniem Przyprostynia.

Seniorzy po zeszłotygodniowym znakomitym meczu w Komornikach teraz zagrają z najsłabszą drużyną gr. 3. A-klasy - Ogrolem Wojnowice. Czy należy się obawiać o wynik z zespołem z Wojnowic, skoro kilka dni wcześniej deklasuje się silną Wielkopolskę Komorniki ? Na pewno nie może nas zgubić pewność siebie. Do meczu trzeba podejść z szacunkiem dla rywala, tym bardziej że 5 dni temu Ogrol wygrał swój pierwszy mecz  w tegorocznej edycji A-klasy (z Huraganem Łomnica 3-2). Z przeciwnikami z końca stawki zawsze gra się nie łatwo - prawdopodbnie teraz będzie nie inaczej. Orkan Konarzewo nie przegrał spotkania ligowego od 14 września i oby ta doskonała seria została już w niedzielę podtrzymana. Mecz na Stadionie Gminnym w Konarzewie, o godz. 14.00. Będzie to ostatni mecz Orkanu przed własną publicznością tej rundy jesiennej.

Juniorzy w ostatniej kolejce swojej A-klasy zagrają z Płomieniem Przyprostynia. Piłkarze z Konarzewa są zdecydowanym faworytem tego spotkania i ewentualne zwycięstwo pozwoli juniorom zająć dobrą pozycję wyjściową (2 miejsce za Wielkopolską Komorniki) do walki na wiosnę. Mecz na Stadionie Gminnym w Konarzewie, w sobotę, o godz. 14.00.

 

 Powrót