Pomścili seniorów

Piłkarze juniorów Orkanu Konarzewo rozgromili na własnym boisku Obrę Zbąszyń 7-1 i tym samym pomścili niedzielną porażkę konarzewskich seniorów właśnie z klubem ze Zbąszynia.

Piłkarze Orkanu zaczęli z impetem i stosunkowo szybko objęli prowadzenie po strzale Damiana Ciesielskiego. Później kontrolowali przebieg gry - jednocześnie nie pozwalali na zbyt wiele zawodnikom Obry. W końcu pierwszej odsłony konarzewianie strzelili gola na 2-0, który dał im spory komfort psychiczny.

Początek drugiej połowy to kanonada w wykonaniu graczy z Konarzewa. Piłka czterokrotnie wpadała do siatki zbąszynian i wynik nabrał rozmiarów pogromu. Jedynym przebłyskiem piłkarstwa Obry był gol honorowy, na 6-1, w 65 min. meczu. Ostatnie słowo należało jednak do Orkanu i Mateusz Leśny podwyższył wynik na 7-1.

Po meczu trener Robert Adamczak chwalił swoich piłkarzy za koncentrację i wolę zwycięstwa. Komfort pewnego wyniku pozwolił trenerowi na przetestowanie wielu wariantów taktycznych w II połowie.

 

Stadion Gminny w Konarzewie, 10 września 2008 r., godz. 17.00

Orkan Konarzewo - Obra Zbąszyń 7-1 (2-0)

1-0   Ciesielski Damian (12 min.)

2-0   Śmiglak Krystian (37 min.)

3-0   Kawończyk Jakub (46 min.)

4-0   Ciesielski Damian (48 min.)

5-0   Śmiglak Krystian (52 min.)

6-0   - samob.   zawodnik Obry (55 min.)

6-1   bramka dla Obry (65 min.)

7-1   Leśny Mateusz (78 min.)

 

Żółte kartki:   ---   Czerwone kartki:   ---

 

Zagrali:

Kurowski Patryk (bramkarz), Perz Kamil, Leśny Mateusz, Kaczmarek Arkadiusz (75 min. - Karaszewski Patryk), Klonowski Rafał, Maciejewski Bartosz (40 min. - Chomiakowski Dawid), Kurowski Adrian (40 min. - Karaszewski Artur), Kawończyk Jakub, Kosiński Paweł (62 min. - Ciesielski Emilian), Ciesielski Damian, Śmiglak Krystian (62 min. - Jazgar Andrzej)

Rezerwowi:

Kaźmierczak Mikołaj (bramkarz)

 Powrót