Zapowiedź 3. kolejki

Seniorzy Orkanu Konarzewo zagrają dopiero drugi mecz w A-klasie, ale będzie to już trzecia kolejka. Konarzewianie na własnym obiekcie podejmować będą Obrę Zbąszyń.

Obra Zbąszyń to bardzo zasłużony i wiekowy rywal. Klub powstał w 1924 r. i wielokrotnie odnosił sukcesy w różnych rozgrywkach. Przez ostatnie kilka sezonów Obra występowała w Klasie Okręgowej, ale po ostatniej, fatalnej rundzie spadła z ostatniego miejsca w tabeli z zaledwie 19-stoma punktami. Początek sezonu 2008/09 również nie był zbytnio udany dla zbąszynian. W dwóch pierwszych meczach Obra wywalczyła tylko 1 punkt (zremisowała 1-1 z LZS Wronczyn na wyjeździe i uległa Huraganowi Łomnica 0-1 na własnym boisku). Na nasyzch przeciwnikach ciąży więc spora presja - presja zdobycia pierwszego w tym sezonie kompletu punktów i presja faworyta ...

Tak czy inaczej Orkan jest w stanie wygrać z Obrą. Jeśli tylko poprawi się skuteczność konarzewianie mogą cieszyć się z drugiego w tej rundzie zwycięstwa. Zapraszamy na Stadion Gminny w Konarzewie, w niedzielę o godz. 14.00. Emocje gwarantowane.

Juniorzy młodsi wiele muszą porawić w swojej grze żeby wygrać wyjazdowe spotkanie z Pogonią Lwówek Wielkopolski. Młodzi zawodnicy z Konarzewa są jednak pełni wiary, że zagrają dużo lepiej niż mecz z Wicherem Strzyżewo i że nie zarobią już tylu zółtych kartek. Mecz w Lwówku Wielkopolskim zaplanowano na niedzielę, godz. 11.00.

 Powrót