Zwycięstwo w bólach

Orkan Konarzewo po bardzo nerwowym i szarpanym widowisku pokonał ATE Wicher Strzyżewo 3-2. Młodzi piłkarze z Konarzewa pokazali jednak bardzo przeciętną formę.

Już od początku meczu sytuacje na boisku próbował opanować Wicher, który niemal zamknął Orkan w polu karnym. Piłkarze ze Strzyżewa walczyli ambitnie ale już w 6 min. zostali srogo skarceni. Pierwszy kontratak konarzewian przyniósł gola. Piłkę do siatki Wichera skierował Damian Ciesielski. Gdy wydawało się, że Orkan znalazł się na właśicywm torze i już nie da sobie wydrzeć zwycięstwa, nieoczekiwanie obudzili się goście. W ciągu kilku zaledwie minut, po rażących błędach konarzewskiego bramkarza, strzelili dwa gole i objęli prowadzenie w meczu. Orkan zdołał jedynie odpowiedzieć bramką Krystiana Śmiglaka, na 2-2, pod koniec pierwszej połwy.

Druga odsłona to już bardzo nerwowa postawa obu ekip, którą dodatkowo potęgował, delikatnie mówiąc, mało kompetentny arbiter. Sypały się zółte kartki, a jeden z zawodników Wichera otrzymał "czerwień". Najajśniejszym punktem drugich czterdziestupięciu minut był gol Damiana Ciesielskiego, w zamieszaniu podbramkowym, który uratował konarzewianom komplet punktów.

 

Stadion Gminny w Konarzewie, 3 września 2008 r., godz. 17.00

Orkan Konarzewo - ATE Wicher Strzyżewo 3-2 (2-2)

1-0   Ciesielski Damian (6 min.)

1-1, 1-2   zawodnicy Wichera Strzyżewo (8, 10 min.)

2-2   Śmiglak Krystian (31 min.)

3-2   Ciesielski Damian (70 min.)

 

Żółte kartki:   Kawończyk Jakub, Śmiglak Krystian, Ciesielski Damian, Perz Kamil, Leśny Mateusz   

Czerwone kartki:   zawodnik Wichera Strzyżewo za dwie żółte (76 min.)

 

Zagrali:

Kaźmierczak Mikołaj (bramkarz) (60 min. - Kurowski Patryk (bramkarz)), Perz Kamil, Leśny Mateusz, Kaczmarek Arkadiusz, Klonowski Rafał, Maciejewski Bartosz (55 min. - Jazgar Andrzej), Karaszewski Artur, Kawończyk Jakub, Kosiński Paweł, Śmiglak Krystian, Ciesielski Damian (80 min. - Kurowski Adrian)

Rezerwowi:

Ciesielski Emilian, Karaszewski Patryk, Wieszczeczyński Piotr, Szurpit Mateusz

 

 Powrót