Znowu górą

Juniorzy Orkanu Konarzewo spisali się lepiej niż ich starsi koledzy i wygrali wyjazdowy mecz z Pogonią Lwówek Wielkopolski 2-1.

Mecz rozpoczął się od zdecydowanych ataków naszej drużyny. Efektem tego było zdobycie dwóch bramek. W dalszej fazie spotkania, mecz się wyrównał i to gospodarze doszli do głosu i uzyskali delikatną przewagę. Jednak blok defensywny, kierowany przez Mateusza Leśnego, dobrze wywiązał się ze swojego zadania i niepozwolił na zdobycie bramki przez gospodarzy.

Po przerwie mecz opuścił Jakub Kawończyk, który przewidziany był do składu pierwszego zespołu który tego samego dnia rozgrywał mecz z Obrą Zbąszyń. Efektem czego był spadek tępa rozgrywanych akcji. Mecz się zaoszczył, jednak trzeba dodać pan sędzia panował nad sytuacją na boisku. Dominacja gospodarzy była coraz wyraźniejsza. W 70’ straciliśmy gola w zamieszaniu podbamkowym. Jednak to było wszystko na co było stać Pogoń w tym meczu i do końca wynik nie uległ zmianie.

 

Stadion Miejski w Lwówku Wlkp, 7 września 2008 r., godz. 11.00

Pogoń Lwówek Wlkp - Orkan Konarzewo 1-2 (0-1)

0-1   Śmiglak Krystian (3 min.)

0-2   Karaszewski Artur (13 min.)

1-2   bramka dla Pogoni (70 min.)

Dedykacja:

Artur Karaszewski (strzelec gola) i Mateusz Leśny (asysta przy tej bramce) dedykują gola Kasi, Martynie, Judycie i Dominice.

 

Żółte kartki:   ---   Czerwone kartki:   ---

 

Zagrali:

Kaźmierczak Mikołaj (bramkarz) (75 min. - Kurowski Patryk (bramkarz)), Perz Kamil, Leśny Mateusz, Kaczmarek Arkadiusz, Klonowski Rafał, Maciejewski Bartosz (68 min. - Ciesielski Emilian), Karaszewski Artur, Kawończyk Jakub (40 min. - Chomiakowski Dawid), Kosiński Paweł (40 min. - Jazgar Andrzej), Ciesielski Damian, Śmiglak Krystian

 

Rezerwowi:

 

Kurowski Adrian, Nowak Mikołaj

 

 Powrót