Zapowiedź 1. kolejki

Na to czekaliśmy całe lato - Orkan wraca na boiska ligowe. Już w niedzielę seniorski zespół z Konarzewa zmierzy się z dobrze dysponowaną Spójnią Strykowo.

Nasz pierwszy mecz w A-klasie i od razu gramy z jednym z kandydatów do awansu do Klasy Okręgowej. Spójnia Strykowo to czwarty zespół ubiegłorocznych rozgrywek A-klasy, który o awans bił się do ostatniej kolejki. Jedynie trzy punkty dzieliły Spójnię od gry w wyższej klasie rozgrywkowej. Tak czy inaczej w niedzielę Spójnia przyjedzie do Konarzewa i będzie starała się udowodnić, że żaden beniaminek jej nie straszny. Tym bardziej, że ostatni mecz Spójni z Orkanem (sparing) zakończył się zwycięstwem Strykowian aż 5-2.

Orkan nie jest faworytem meczu ze Spójnią, ale w piłce nożnej piękne jest to, że nie zawsze wygrywają faworyci. Konarzewianie, z pewnością, zechcą rozpocząć rozgrywki od zdobycia kompletu punktów i utarcia, już na starcie, nosa kandydatowi do awansu. Oby chęci konarzewskiej jedenastki zostały zrealizowane i oby nasza inauguracja w A-klasie wypadła udanie.

 

Zapraszamy na mecz piłki nożnej,

inaugurację A-klasy w Konarzewie

Orkan Konarzewo - Spójnia Strykowo

Niedziela, 24 sierpnia, godz. 14.00

Stadion Gminny w Konarzewie

 

 Powrót