7 goli w meczu towarzyskim

Seniorzy Orkanu Konarzewo pokonali w sparingu Stellę Luboń 4-3. Hat-trickiem popisał się Jakub Budziński, a gola niezwykłej urody strzelił Krystian Śmiglak.

Sparing ze Stellą Luboń był o tyle cenny, że nasz przeciwnik od kilu lat występuje w A-klasie, do której my w tym roku awansowaliśmy. Mogliśmy się przekonać, jak prezentuje się nasza dyspozycja na tle prawdopodobnego konkurenta do awansu do Klasy Okręgowej.

Pierwsza połowa była bardzo zacięta i wyrównana i najlepiej odzwierciedla to wynik 2-2. W drugiej odsłonie było podobnie. Na pięknego gola Krystiana Śmiglaka (z ostrego kąta lobowany strzał nad bramkarzem) odpowiedzieli lubonianie. Było 3-3, ale prostopadłe podanie wykorzystał, niezwykle w tym dniu skuteczny, Jakub Budziński.

Orkan w meczu ze Stellą wystąpił w eksperymentalnym składzie. Trener coraz bardziej ufa młodym graczom, którzy pokazują swoją przydatność w seniorskiej drużynie. Sama gra całej drużyny wymaga jeszcze wielu poprawek (sporo było szczególnie strat piłki), ale mamy nadzieję że z meczu na mecz będzie tylko lepiej.

 Powrót