Sparingowe zwycięstwo nad czwartoligowcem

Seniorzy Orkanu Konarzewo od mocnego akcentu rozpoczęli serię sparingów przed rundą jesienną A-klasy. W meczu towarzyskim pokonali KS 1920 Mosina 1-0. Jedyną bramkę spotkania zdobył Jakub Budziński.

Czwartoligowy KS 1920 Mosina zdecydowanie lepiej rozpoczął mecz przeciwko Orkanowi Konarzewo. Od początku to goście przeważali w tym pojedynku - dłużej utrzymywali się przy piłce, konsekwentnie zbliżając się do pola karnego konarzewian. Orkan dawał sporo pograć mosinianom, ale mniej więcej po 30 min. gry zaczął groźniej atakować. Owocy tej ofensywy przyszły bardzo szybko. Już w 36 min. Jakub Budziński przelobował bramkarza i skierował piłkę do bramki. Od tego momentu Orkan prowadził 1-0.

W drugiej połowie znowu do pracy wziął się KS 1920, jednak obrona Orkanu skutecznie się broniła i z małą pomocą szczęścia, gdy piłka po strzale napastnika z Mosiny odbiła się od poprzeczki bramki Jacka Paplaczyka, dowiozła szczęśliwy rezultat do końca meczu.

W meczu spraingowym, przeciwko KS 1920 Mosina, trener Piotr Bartkowiak testował nowych dwóch zawodników, którzy mogą zasilić konarzewski Orkan jeszcze w tym oknie transferowym. Swoją szansę otrzymali też najzdolniejsi z juniorów młodszych, którzy mogli rozegrać kilkanaście minut w seniorskich rozgrywkach. Trzeba zaznaczyć, że młodzi piłkarze Orkanu nie zawiedli.

 Powrót