Wszystko rozstrzygnie WZPN i rozstrzygnął

Juniorzy Orkanu Konarzewo ulegli w Nowym Tomyślu tamtejszej Polonii 2-3, ale po meczu okazało się, że w składzie gospodarzy są nieuprawnieni zawodnicy. Czekamy więc na decyzję WZPN.

Polonia już w meczu jesiennym, rozgrywanym w Konarzewie, wystawiła w składzie nieuprawnionego gracza. Wtedy wydział gier WZPN orzekł zweryfikowanie wyniku na 3-0 dla Orkanu. Tak powinno być i tym razem. Po wyrówananym i emocjonującym spotkaniu Orkan przegrał z Polonią 2-3. Dwa gole dla konarzewskiej jedenastki strzelił Jakub Kawończyk. Po spotkaniu trener i zawodnicy Orkanu zażądali od sędziego zawodów sprawdzenie poprawności listy graczy z kartami zawodników i sprawdzenie ich tożsamości. Gospodarze wyraźnie próbowali odwlec w czasie kontrolę, ale w końcu musieli okazać dokumenty z których jasno wynikało, że nowotomyślanie nie są do końca w porządku.

Już po zakończeniu sezonu wydział gier WZPN zweryfikował wynik meczu na 3-0 dla zespołu Orkanu Konarzewo.

 

Stadion Miejski w Nowym Tomyślu, 8 czerwca 2008 r., godz. 11.00

Polonia Nowy Tomyśl - Orkan Konarzewo 0-3 walkower

na boisku było 3-2 (2-1) dla Polonii, ale grali w niej nieuprawnieni zawodnicy

1-0   bramka dla Polonii (15 min.)

2-0   bramka dla Polonii (29 min.)

2-1   Kawończyk Jakub (39 min.)

2-2   Kawończyk Jakub (48 min.)

3-2   bramka dla Polonii (60 min.)

 

Żółte kartki:   ---   Czerwone kartki:   ---

 

Zagrali:

Kurowski Patryk (bramkarz), Chudziak Krzysztof, Leśny Mateusz, Kurowski Adrian, Klonowski Rafał, Karaszewski Artur, Karaszewski Patryk (70 min. - Wieszczeczyński Paweł ), Kawończyk Jakub, Kosiński Paweł, Kubiak Jakub, Ciesielski Damian

Rezerwowi:

Raczkowiak Dawid (bramkarz), Wieszczeczyński Piotr

 

 

 Powrót