"Twierdza Kicin" nie zdobyta

Orkan Konarzewo przegrał pierwszy mecz w sezonie. Na boisku w Kicinie uległ LKS-owi 1-3. Honor piłkarzy z Konarzewa uratował Michał Płotkowiak pewnie wykonując rzut karny.

Pierwsza połowa rozpoczęła się fatalnie dla zespołu z Konarzewa. Po szybkim kontrataku LKS Kicin uzyskał prowadzenie. Perfekcyjny lobowany strzał znalzał drogę do siatki. Konarzewianie ruszyli do odrabiania strat, ale narażali się na zabójcze kontry gospodarzy. Po jednej z nich obrońca Orkanu zmuszony był faulować napastnika LKSu tuż przed polem karnym. Pechem konarzewskich zawodników Kiciniści pewnie wykonali "wolnego" i prowadzili już 2-0. Podłamani konarzewianie stracili w tej połowie jeszcze jednego gola, który jednak nie powinien być uznany (ewidentna "nakładka" zawodnika z Kicina). Nasz bramkarz całe 45 min. grał "pod słońce" i to niestety kosztowało nas stratę trzech bramek. Trzeba też powiedzieć że zawodnicy z Konarzewa sporo grali piłką, ale niepotrafili przejść linni obrony gospodarzy. Skończyło się na 0-3.

W drugiej połowie Orkan odważniej ruszył do przodu, ale nadal wiele brakowało w jego grze. Ponad połowa podań nie trafiała do aresata. Ponadto Kicin grał twardo, nieustępliwie i brutalnie. Konarzewianie gubili piłkę jeszcze przed polem karnym i bardzo rzadko strzelali. Dopiero w 75 min. odważnie w pole karne wszedł Jakub Budziński i został tam faulowany. Sędzia pokazał na "wapno", a gola z jedenastu metrów strzelił Michał Płotkowiak. Honor został uratowany, ale pierwsza porażka w sezonie stała się faktem.

 

Stadion Gminny w Kicinie, 31 maja 2008 r., godz. 16.00

LKS Kicin - Orkan Konarzewo 3-1 (3-0)

1-0   bramka dla LKS Kicin (4 min.)

2-0   - wolny  bramka dla LKS Kicin (16 min.)

3-0   bramka dla LKS Kicin (35 min.)

3-1   -karny  Płotkowiak Michał (76 min.)

 

Żółte kartki:   Bartkowiak Marek   Czerwone kartki:   ---  

 

Zagrali:

Bramkarz:   Paplaczyk Jacek

Obrońcy:   Cielewicz Rafał, Cielewicz Piotr, Rybarczyk Wojciech

Pomocnicy:   Węglewski Robert, Bartkowiak Piotr, Różewski Andrzej (82 min. - Bartkowiak Tomasz), Klemens Marek, Budziński Jakub

Napastnicy:   Płotkowiak Michał, Bartkowiak Marek

Rezerwowi:

Baranowski Mateusz, Przybylski Łukasz, Szajkowski Mateusz

 

 Powrót