Zapowiedź 20. kolejki: Pojedynek o mistrzostwo w Kicinie

Jesienią, ranga spotkania Orkan Konarzewo - LKS Kicin była tak wielka, że na mecz przybyło ponad 150 kibiców, a fotorelacja z tego wydarzenia znalzała się w "Słowie Sportowym". Teraz blask szlagieru jakby trochę przygasł, bo przecież ten mecz już i tak wiele nie zmieni.

28 października 2007 r. - Orkan Konarzewo i LKS Kicin jako dwie, ówcześnie jedyne w B-klasie, drużyny z kompletem zwycięstw spotykają się w bezpośrednim meczu. Po pełnym emocji, sportowej i niesportowej walki widowisku klub z Konarzewa wygrywa 1-0 i zostaje samodzielnym liderem. Orkan się cieszy, piłkarze z Kicina wieszczą pomszczenie porażki na własnym boisku.

Dzisiaj jest już pewne, że do A-klasy (VI ligi) awansuje Orkan Konarzewo, ale także LKS Kicin. Ranga rewanżu może być więc jedynie prestiżowa. LKS bardzo chce pokazać, że porażka w jesiennym meczu w Konarzewie była tylko "wypadkiem przy pracy" z kolei Orkan chce zachować status drużyny niepokonanej. Kto ma większe szanse na wygraną ??? Ostatnie mecze przemawiają na korzyść LKS-u, który niedawno rozbił Las w Puszczykowie 5-0. Z kolei Orkan niemiłosiernie męczył się z przeciętniakami B-klasy - Wielkopolską II (2-2) i Absolwentem Marcinkiem (co prawda 4-1, ale wymęczone). Czy LKS Kicin zdoła utrzymać formę i mobilizację po dwóch kolejkach pauzowania ? Czy Orkan jest w stanie na tyle zmienić styl gry aby ograć Kicin na ich terenie ? Na te pytania odpowiedź poznamy po meczu, który odbędzie się w sobotę, o godz. 16.00 na Stadionie Gminnym w Kicinie, przy ulicy Nowe Osiedle.

Zapraszamy na stronę internetową LKS Kicin na: www.lkskicin.pl

Juniorzy podbudowani ostatnimi zwycięstwami z Lubońskim (9-3) i z Sokołem Rakoniewice (7-0) spróbują pokonać, w Komornikach, Wielkopolskę. Jeśli im się to uda mają spore szanse utrzymać piątą pozycję w tabeli. Mecz juniorów na Stadionie Gminnym w Komornikach, przy ulicy Jeziornej, w sobotę o godz. 15.00.

 Powrót