Lider sensacyjnie rozgromiony. 12 goli w Konarzewie.

Juniorzy młodsi nie dali sobie w kaszę dmuchać i wygrali na własnym boisku z liderem A-klasy JM - Lubońskim FC. Styl tego zwycięstwa odzwierciedla wynik 9-3. Luboński, który dotychczas był postrachem rozgrywek, dzisiaj nie miał nic do powiedzenia.

Mecz znakomicie ułożył się dla zawodników Orkanu Konarzewo. Już w 2 min. prowadzenie zdobył Krzysztof Chudziak. Lubonianie próbowali szybko zniwelować straty, ale to nie był ich najlepszy dzień, za to to konarzewianie cierpliwie czekali na swoją sytuację. Doczekali się, po dwudziestu minutach, aż trzech sytuacji i wszystkie znalzały drogę do bramki gości. Piłkarze Lubońskiego tracąc kolejne gole powoli tracili świadomość swojego liderowania. Wyraźnie widać było, że przyjezdni zlekceważyli gospodarzy i to tragicznie mściło się na boisku. Po 40 min., gry Orkan zasłużenie prowadził, a właściwie gromił lidera 4-0.

Kto myślał, że w drugiej połowie Luboński odrodzi się, grubo się pomylił. Piłkarze z Lubonia popełniali te same błędy i w ciągu 10 minut (pomiędzy 57 i 67 min.) stracili trzy kolejne gole. Widać było wielkie zaangażowanie młodych piłkarzy z Konarzewa i walkę zawodników z wszystkich formacji. Skutecznie na bramce poczynał sobie też Patryk Kurowski. Wysokie prowadzenie skłoniło trenera Roberta Adamczaka do przeprowadzenia kilku zmian. Zmodyfikowany skład Orkanu nie gorzej radził sobie z liderem - zdołał strzelić dwa gole, ale trzy stracił. Tak czy inaczej, wynik 9-3 z liderem musi robić wrażenie, tym bardziej, że Luboński przegrał do tej pory tylko jeden mecz w sezonie (Stoper - Luboński 2-1).

 

Stadion Gminny w Konarzewie, 24 maja 2008 r., godz. 16.00

Orkan Konarzewo - Luboński FC 9-3 (4-0)

1-0   Chudziak Krzysztof (2 min.)

2-0   Kosiński Paweł (20 min.)

3-0   Kawończyk Jakub (27 min.)

4-0   Śmiglak Krystian (29 min.)

5-0   Śmiglak Krystian (57 min.)

6-0   Chudziak Krzysztof (63 min.)

7-0   Śmiglak Krystian (67 min.)

7-1   bramka dla Luboński FC (77 min.)

8-1   Kawończyk Jakub (78 min.)

8-2   bramka dla Luboński FC (80 min.)

9-2   Kawończyk Jakub (80+1 min.)

9-3   bramka dla Luboński FC (80+2 min.)  

 

Żółte kartki:   ---   Czerwone kartki:   ---

 

Zagrali:

Kurowski Patryk (bramkarz) (74 min. - Raczkowiak Dawid (bramkarz)), Kaczamrek Wojciech (69 min. - Ginter Piotr), Leśny Mateusz, Kaczmarek Arkadiusz, Kurowski Adrian (80 min. - Wieszczeczyński Paweł), Karaszewski Artur, Chudziak Krzysztof, Kawończyk Jakub, Kosiński Paweł (80 min. - Karaszewski Patryk), Ciesielski Damian, Śmiglak Krystian

Rezerwowi:

Wieszczeczyński Piotr

 Powrót