Zapowiedź 18. kolejki

Seniorski zespół Orkanu Konarzewo zagra w tym tygodniu w roli gości na własnym obiekcie ... Nasz przeciwnik - AIP Bola zdecydowała się przenieść mecz na obiekt w Konarzewie. Juniorzy w sobotę zagrają w wyjazdowym meczu w Puszczykowie.

Seniorzy stają przed trudnym zadaniem zrechabilitowania się kibicom za poprzedni mecz, w którym po nudnej grze zdołali zaledwie zremisować z przeciętną Wielkopolską II Komorniki 2-2. Bola Poznań do wymagających zespołów nie należy, ale już nie jednokrotnie udowodniła że potrafi sprawić niespodziankę. W żadnym wypadku nie możemy zlekceważyć naszego rywala i podejść do meczu z koncentracją, żeby nie powtórzyła już się wpadka z meczu z Komornikami. Drużyna Orkanu wystąpi prawdopodobnie w osłabionym składzie. Część zawodników leczy kontuzje, inni pauzują za kartki. Mamy nadzieję, że dość eksperymentalny skład zdoła zagrać na tyle dobrze, że pokona Bolę.

Mecz z AIP Bolą powinien przebiegać w bardzo przyjaznej atmosferze, bowiem od poprzedniej rundy zawiązaliśmy z naszymi kolegami z Poznania nieformalną międzyklubową przyjaźń. Tym bardziej zapraszamy wszystkich kibiców na święto piłkarskie w Konarzewie, w niedzielę, wyjątkowo o godzinie 15.00.

Dzień wcześniej niż seniorzy w Puszczykowie zagrają juniorzy młodsi Orkanu. Nasi zawodnicy wystąpią w roli faworytów konfrontacji z Lasem i jeśli tylko zagrają z konsekwencją powinni zdobyć punkty. Mecz juniorów na Stadionie Miejskim w Puszczykowie, przy ulicy Kościelnej, o godzinie 11.00.

 Powrót