Jesteśmy w A-klasie !!!

Orkan Konarzewo na sześć kolejek przed końcem rozgrywek zapewnił sobie awans do A-klasy.

Dzisiaj w meczu wyjazdowym Orkan Konarzewo pokonał Okonia Sapowice 6-1, ale nie to spotkanie było decydujące. W Plewiskach tamtejszy Absolwent Marcinek sensacyjnie zwyciężył Las Puszczykowo, który miał jeszcze teoretyczne szanse na wyprzedzenie konarzewian. Las odpadł tym samym z rywalizacji o pierwsze miejsce, a Orkan może oficjalnie świętować awans.

Konarzewski klub staje przed niepowtarzalną szansą wywalczenia kompletu zwycięstw w lidze. Jest na to spora szansa, ale przed nami bardzo trudny pojedynek wyjazdowy w Kicinie z tamtejszym LKS, który na pewno zechce pokrzyżować szyki Orkanowi.

Możemy dopiero dziś dziękować, za wszystkie gratulacje, które otrzymywaliśmy już w zeszłym tygodniu. Orkan ostatni raz grał w A-klasie w sezonie 2003/04 i z powodów technicznych, organizacyjnych i finansowych został zdegradowany, a później przez trzy kolejne lata nie przystępował do rozgrywek. 16 lutego 2007 r. narodził się nowy Orkan i niezmiernie nas to cieszy, że już po roku notuje poważny sukces. Konarzewski futbol powoli wraca na właściwe tory i wierzymy, że przyszły sezon może być równie udany jak obecny. W roku 2009 Orkan Konarzewo świętuje jubileusz 60-lecia istnienia i warto byłoby go ukoronować awansem do Klasy Okręgowej (z której spadliśmy w sezonie 1998/99).

Na podziękowania przyjdzie jeszcze pora, ale my jako redakcja strony internetowej, już teraz dziękujemy wszystkim piłkarzom, szkoleniowcom i działaczom za dotychczasowe zaangażowanie - Panowie, oby tak dalej !!!

 

 Powrót