Zapowiedź 16. kolejki

W 16. kolejce B-klasy poznańskiej Orkan Konarzewo zmierzy się w wyjazdowym meczu z Okoniem Sapowice. Juniorzy nie zagrają spotkania z TPS Winogrady II Poznań, ponieważ rywal wycofał się wcześniej z rozgrywek.

Już kolejkę temu ogłoszono, że Orkan Konarzewo awansował do A-klasy. Tymczasem jak potwierdziły nasze obliczenia - awansu jeszcze nie ma, więc nie możemy sobie pozwolić na stratę jakichkolwiek punktów w Sapowicach. Nasz rywal w tabeli zajmuje odległą pozycję, ale potrafi grać w piłkę. Jesienią ubiegłego roku, dzięki konsekwentnej taktyce, dzielnie walczył z Orkanem i stracił w Konarzewie tylko cztery bramki. Tą rundę piłkarze z Sapowic rozpoczęli od meczu z wysoko notowanym LKS Kicin. Wicelider naszej tabeli niemiłosiernie męczył się z Okoniem i z trudem wygrał 1-0. Czyżby Sapowice były trudną do zdobycia twierdzą ? Przekonamy się o tym już w niedzielę o godz. 13.00 na boisku wiejskim w Sapowicach.

Strona internetowa KS Okoń Sapowice:  www.okonsapowice.futbolowo.pl

W sobotę miał zagrać juniorski zespół Orkanu Konarzewo. Miał zagrać, ale nie zagra. Rywale (TPS Winogrady II Poznań) wycofały się z rozgrywek, a wynik meczu Orkan - Winogrady II zweryfikowano jako 3-0. Juniorzy mogą więc dopisać kolejne punkty do ligowej tabeli (razem mają już 17 punktów).

 Powrót