Ostatnie sekundy dały nam remis

Juniorzy Orkanu Konarzewo po raz kolejny stworzyli ciekawe widowisko i po emocjonującej końcówce zremisowali z Koroną Bukowiec 3-3, a mogli nawet pokusić się o wygraną.

Orkan Konarzewo rozpoczął mecz z Koroną atakując. Wydawało się, że konarzewianie opanują sytuację na boisku i że kwestią czasu jest objęcie przez nich prowadzenia. Tym dziwniejsze, że w 14 min. pierwsza składna akcja gości przyniosła im gola. Wynik podłamał nieco piłkarzy Orkanu i efektem tego była strata drugiej bramki w 28 min. Dość nieoczekiwanie zrobiło się 0-2 i trzeba było nadrabiać. Gospodarze wreszcie zaczęli interesująco grać i na pięć minut przed końcem pierwszej połowy zmusili do błędu obrońcę Korony, który wpakował piłkę do własnej bramki. Było 1-2.

Drugie czterdzieścipięć minut rozpoczęło się od ataków Orkanu Konarzewo. Z minuty na minutę było coraz bliżej remisu i wreszcie w 52 min. Krystian Śmiglak doprowadził do wyrównania. Później, piłkarze z Konarzewa mieli jeszcze wiele okazji aby wyjść na prowadzenie, ale skuteczność tego dnia nie była najlepsza . Koronie pomógł też sędzia nie dyktując ewidentnego rzutu karnego po faulu na Jakubie Kawończyku. Okres dominacji Orkanu przerwała Korona strzelając gola na 3-2. Znowu trzeba było nadrabiać. Konarzewianie ruszyli do zmasowanego ataku i kilkukrotnie osiągali sytuacje strzeleckie (Jakub Kawończyk trafił w poprzeczkę w 80 min.). Kiedy czas doliczony dobiegał do końca i wydawało się, że nic już się nie zmieni konarzewianie strzelili gola, dającego im remis.

 

Stadion Gminny w Konarzewie, 10 maja 2008 r., godz. 16.00

Orkan Konarzewo - Korona Bukowiec 3-3 (1-2)

0-1, 0-2   bramki dla Korony (15 i 26 min.)

1-2   - samob.  zawodnik Korony (32 min.)

2-2   Śmiglak Krystian (48 min.)

2-3   bramka dla Korony (72 min.)

3-3   Kawończyk Jakub (80+3 min.)

 

Żółte kartki:   Leśny Mateusz

Czerwone kartki:   zawodnik Korony za dwie zółte (po zakończeniu meczu)

 

Zagrali:

Kurowski Patryk (bramkarz), Klonowski Rafał, Leśny Mateusz, Kaczmarek Arkadiusz, Kurowski Adrian (80 min. - Wieszczeczyński Piotr), Karaszewski Artur, Chudziak Krzysztof, Kawończyk Jakub, Kosiński Paweł (73 min. - Karaszewski Patryk), Ciesielski Damian, Śmiglak Krystian

Rezerwowi:

Raczkowiak Dawid, Wieszczeczyński Paweł

 Powrót