Zapowiedź 15. kolejki

Czas na pierwszy ligowy mecz tej wiosny na boisku w Konarzewie. Już w niedzielę seniorzy Orkanu Konarzewo sprawdzą swoje siły z Polonią Beodnica. Juniorzy, dzień wcześniej, zagrają spotkanie z poznańskim Stoperem.

Od 11 listopada kibice Orkanu czekają na ligowy mecz seniorskiej ekipy na boisku w Konarzewie. 20 kwietnia wreszcie się doczekają. Orkan Konarzewo w niedzielne popołudnie (o godz. 13.00) zmierzy się z Polonią Brodnica. Rywal to zespół całkiem dobry. W tym sezonie popsuł już szyki LKSowi Kicin i Lasowi Puszczykowo, z którymi nieoczekiwanie triumfował. Wszystkie spektakularne wzloty formy Polonia miała jednak na własnym boisku, a tak się zdarzyło, że w Brodnicy już graliśmy i wygraliśmy 2-0. Jak więc nie wierzyć w sukces w niedzielę ?

Juniorów czeka trudne przetarcie ze Stoperem Poznań. Rywale lokują się w ścisłej czołówce tabeli A-klasy juniorów młodszych i swoją wyższość udowodnili już w meczu jesienią ubiegłego roku pewnie wygrywając z Orkanem 4-1. Już w sobotę, o godz. 16.00 na Stadionie Gminnym w Konarzewie zobaczymy czy młodzi piłkarze konarzewskiego klubu godnie zrewanżują się za porażkę w zeszłej rundzie.

Strona internetowa UKS Stoper Poznań: www.stoperpoznan.yoyo.pl

 Powrót