Honorowa porażka

Juniorzy młodsi Orkanu Konarzewo przegrali mecz inaugurujący rundę wiosenną na boisku w Konarzewie. Konarzewianie okazali się słabsi od Patrii Buk.

Mecz mógł rozpocząć się dla Orkanu bradzo udanie, jednak piłka nie znalzała drogi do siatki, a jedynie trafiła w słupek. Niewykorzystana sytuacja zemściła się w 10 min., kiedy Patria wyszła na prowadzenie. Zespół z Konarzewa, kompletnie stracił wiarę na korzystny rezultat i w przeciągu kolejnych 40 minut stracił jeszcze trzy gole. Efektem tego był wynik, który w 48 min. brzmiał: 4-0 dla gości !

Orkan przebudził się po stracie czwartej bramki. Piłkarze z Konarzewa pewniej ruszyli do przodu i zmusili bramkarza Patrii do brutalnego faulu. Sędzie nie wahał się i pokazał bukowskiemu golkiperowi czerwoną kartkę, oraz podyktował rzut karny, który pewnie wykorzystał Jakub Kawończyk. Kilka minut później Patria Buk odpowiedziała równie imponująco i podwyższyła stan meczu na 1-5. Konarzewianie wiedzieli, że na korzystny rezultat nie ma w tym momencie żadnych szans, ale postanowili grać do końca. Efektem tego był gol strzelony przez Damiana Ciesielskiego w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry.

 

Stadion Gminny w Konarzewie, 5 kwietnia 2008 r., godz. 16.00

Orkan Konarzewo - Patria Buk 2-5 (0-3)

0-1 ... 0-4   bramki dla Patrii (10, 32, 40, 48 min.)

1-4   - karny  Kawończyk Jakub (50 min.)

1-5   bramka dla Patrii (57 min.)

2-5   Ciesielski Damian (80 min.)

 

Żółte kartki:   Karaszewski Artur, Klonowski Rafał                                    

Czerwone kartki:   brmakarz Patri Buk (49 min. - za faul w polu karnym)

 

Zagrali:

Kaczmarek Wojciech (bramkarz), Leśny Mateusz, Chudziak Krzysztof, Kaczmarek Tomasz, Karaszewski Artur, Kaczmarek Arkadiusz (73 min. - Karaszewski Patryk), Ciesielski Damian, Kosiński Paweł, Śmiglak Krystian, Kawończyk Jakub, Klonowski Rafał (67 min. - Kurowski Adrian).

Rezerwowi:

Raczkowiak Dawid.

 

 Powrót