Bardzo udany sparing w Kamieńcu

Po znakomitym meczu seniorzy Orkanu Konarzewo wygrali w sparingowym meczu z czołową drużyną A-klasową - SS Gminy Kamieniec w Kamieńcu.

Pierwsza połowa tego spotkania była bardzo wyrównana i nic dziwnego, że zakończyła się bezbramkowym remisem. Druga odsłona to już znakomita gra Orkanu, na tle nie najlepiej radzących sobie zawodników z Kamieńca. Orkan wykorzystał swoją przewagę i w ciągu piętnastu minut (pomiędzy 60, a 75 min.) wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. Dwa gole dla Konarzewian zdobył Michał Płotkowiak. Bezradność piłkarzy SS Gminy jeszcze bradziej uwidocznił Mateusz Szajkowski strzelając bramkę na 3-0. Piłkarze z Kamieńca mogliby mówić o kompletnej kompromitacji, gdyby nie ich honorowy gol w ostatnich sekundach spotkania.

Orkan Konarzewo zaprezentował się z bradzo dobrej strony i udowodnił, że zespoły z A-klasy są zdecydowanie w jego zasięgu.

 

MECZ TOWARZYSKI:

Stadion Gminny w Kamieńcu, 30 marca 2008 r., godz. 12.00

SS Gminy Kamieniec - Orkan Konarzewo 1-3 (0-0)

0-1   Płotkowiak Michał (60 min.)

0-2   Płotkowiak Michał (75 min.)

0-3   Szajkowski Mateusz (85 min.)

1-3   bramka dla SS Gminy (90 min.)

 

Żółte kartki:   ---   Czerwone kartki:   ---

 

Zagrali:

Paplaczyk Jacek (bramkarz), Kaniasty Maciej, Cielewicz Rafał, Adamczak Robert (Adamczak Krzysztof), Cielewicz Piotr (Klemens Marek), Budziński Jakub (Przybylski Łukasz), Bartkowiak Piotr, Różewski Andrzej, Węglewski Robert, Bartkowiak Marek (Szajkowski Mateusz), Płotkowiak Michał (Bartkowiak Tomasz).

 Powrót