Juniorzy triumfują we Wronczynie

Inauguracyjny mecz w rundzie wiosennej w wykonaniu Orkanu wypadł bardzo udanie. Konarzewianie zanotowali cenne wyjazdowe zwycięstwo z LZS Wronczyn 2-1 (1-0).

Orkan Konarzewo od początku kontrolował przebieg spotkania. Owocem tej przewagi stała się bramka Jakuba Kawończyka na 1-0. Do przerwy wynik nie uległ zmianie i na drugą połowę Orkan mógł wychodzić z podniesionymi głowami. Konarzewianie znowu postawili na atak i w 60 min. przyniosło to skutek. Piłkę do bramki LZS skierował Piotr Wietrzyński. Prowadzenie 2-0 uśpiło szeregi defensywne Orkanu, które na dziesięć minut przed końcem doprowadziły do zdobycia przez Wronczynian bramki kontaktowej. Jednak dzięki mądrej grze do końca udało się utrzymać korzystny rezultat.

Boisko wiejskie we Wronczynie, 30 marca 2008 r., godz. 15.00

LZS Wronczyn - Orkan Konarzewo 1-2 (0-1)

0-1   Kawończyk Jakub (30 min.)

0-2   Wietrzyński Piotr (60 min.)

1-2   bramka dla LZS Wronczyn (70 min.)

Żółte kartki:   Karaszewski Artur    Czerwone kartki:   ---

Zagrali:

Kaczmarek Wojciech (bramkarz), Leśny Mateusz, Chudziak Krzysztof (75 min. - Kubiak Jakub), Klonowski Rafał (41 min. - Kaczmarek Tomasz), Kaczmarek Arkadiusz, Wietrzyński Piotr (70 min. - Karaszewski Patryk), Karaszewski Artur, Kawończyk Jakub, Kosiński Paweł, Śmiglak Krystian, Ciesielski Damian.