Pierwsze sparingowe zwycięstwo tej zimy

Trudno w to uwierzyć, ale dopiero w trzecim meczu towarzyskim tej zimy, zanotowaliśmy zwycięstwo. Po niezłym meczu pokonaliśmy AIP Bola '06 Poznań 4-2 (3-1).

Z Bolą graliśmy już ostatniej jesieni w piłkarskiej B-klasie. Wtedy zdecydowanie pokonaliśmy ją 6-1. Miła atmosfera tamtego meczu spowodowała, że już wtedy nieoficjalnie mówiło się o zorganizowaniu zimowego sparingu. Udało się zgrać terminy bardzo wielu osób i w sobotnie popołudnie rozegrać mecz.

Spotkanie rozpoczęło się od zdecydowanej i skutecznej ofensywy Orkanu Konarzewo. Pierwszą i drugą bramkę dla konarzewian zdobył Robert Węglewski. Na 3-0 podwyższył Michał Płotkowiak. Wydawało się, że przy tak pewnym prowadzeniu już nic nie może zagrozić zwycięstwu Orkanu. Konarzewski klub kontrolował przebieg gry, jednak tuż przed przerwą chwilowe rozlużnienie konarzewskich szeregów defensywnych wykorzystała Bola i było 3-1.

Druga odsłonę lepiej rozpoczęli goście i doprowadzili do kontaktu bramkowego (3-2). Mieli nawet sznasę na wyrównanie. Nerwową sytuację uspokoił jednak gol Marka Klemensa. W drugiej połowie trener Orkanu wprowadził do gry wielu młodych zawodników, dla których była to wielka szansa do nabycia boiskowego doświadczenia. Po meczu piłkarze obu drużyn, w miłym geście, podziękowali sobie za mecz.

 Powrót