"Bal piłkarza 2008"

Image196.gifZabawa karnawałowa zorganizowana przez Klub Sportowy Orkan Konarzewo zgromadziła ponad 40 par. Dom Strażaka w Palędziu roztańczył się do białego rana.

Przygotowania do zabawy trwały już od grudnia, wszyscy członkowie klubu zbierali fanty, które później przekazaliśmy na loterię fantową. Jednym ze sponsorów naszej loterii był Urząd Gminy Dopiewo(od którego otrzymaliśmy fanty rzeczowe) oraz mieszkańcy Konarzewa i okolic. Loteria miała duże powodzenie, sprzedaliśmy bardzo dużo losów, a każdy z nich przynosił nagrodę. Oprócz loterii fantowej przeprowadzona została licytacja. Tą drogą sprzedano oryginalną koszulkę klubu sportowego Barcelona FC, przywiezioną prosto z Anglii przez byłego piłkarza Orkanu – Marcina Jurka. Zlicytowano także, ufundowane przez prezesa Orkanu – Henryka Kapcińskiego, ognie sztuczne. Które ku ucieszy wszystkich gości zostały wystrzelone na cześć Klubu oraz niepokonanej drużyny seniorów.

Na powitanie każda para otrzymała od organizatorów biuletyn, który został specjalnie przygotowany na tę okazję. W biuletynie znalazła się krótka historia klubu oraz informacje z ostatnich osiągnięć naszych sportowców. Po toaście, który wzniesiono szampanem prezes Klubu przywitał wszystkich przybyłych gości i życzył im wspaniałej i szampańskiej zabawy. Do tańca przygrywał zespół Eugeniusza Gryski , a wspaniałe potrawy, którymi się raczyliśmy przygotował nam „Damian  wraz z ekipą”. Zabawa trwała do wczesnych godzin rannych. Zarząd i sportowcy dziękują wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu zabawy. Przede wszystkim paniom, które upiekły wspaniałe ciasta oraz obsłudze, gdyż bez ich pomocy nasza zabawa nie przebiegałaby tak sprawnie.

Idea wspólnej zabawy tak bardzo przypadła uczestnikom do gustu, że już 29 listopada 2008 r. będzie okazja do powtórki. Wtedy to w Dopiewie odbędzie się Zabawa Andrzejkowa Orkanu, na którą już teraz serdecznie zapraszamy.

 

 Powrót