Zapowiedź 8. kolejki

Seniorzy Orkanu Konarzewo jadą do Plewisk, gdzie zmierzą się z Absolwentem Marcinkiem Poznań. Juniorów czeka bardzo trudny mecz w Luboniu.

Absolwent Marcinek Poznań - Orkan Konarzewo

Mecz w którym Orkan wystąpi w roli zdecydowanego faworyta. Obie drużyny w tabeli dzieli, aż 15 punktów. Bilans zespołu z Poznania nie prezentuje się zbyt okazale, a porażka 0-11 z Lasem Puszczykowo urasta do rangi blamażu. Chłopaki z Absolwenta nadal jednak grają i w miarę swoich możliwości realizują się sportowo. W dotychczasowych siedmiu spotkaniach zanotowali dwa zwycięstwa i pięć porażek. Ofiarą "marcinków" padła Bola (2-1) i Lipno II Stęszew (2-0). Nie można więc sobie pozwolić na lekceważenie rywala, tym bardziej, że w konarzewskiej ekipie zabraknie kilku podstawowych zawodników. Oszczędzają oni siły i regenerują się przed niezwykle ważną konfrontacją z LKS Kicin. Na razie jednak trzeba wygrać z Absolwentem. Mecz na Stadionie Gminnym w Plewiskach w niedzielę o godz. 14.00. Poprowadzi go sędzia Krzysztof Banasiuk.

LKS Kicin - Suchary II Suchy Las

Nic nie zapowiada aby LKS Kicin stracił pierwsze punkty. Zawodnicy z Kicina mecz z rezerwami Sucharów traktują jako rozgrzewkę przed konfrontacją, na szczycie, z Orkanem Konarzewo.

Las Puszczykowo - Lipno II Stęszew

Kolejna drużyna z czołówki, która raczej na pewno zdobędzie komplet punktów. Mowa tu oczywiście o Lasie Puszczykowo, który depcze po piętach Orkanowi i LKS.

AIP Bola 06 Poznań - Orkan Manieczki

Wynik trudno przewidzieć, wszak Bola jest zespołem nieobliczalnym i może pokusić się o zwycięstwo - tym bardziej, że gra na swoim boisku.

Tornado Trzebaw - Okoń Sapowice

Faworytem derbów gminy Stęszew będzie Tornado. Okoń kompletnie nie radzi sobie w tym sezonie (z małym wyjątkiem w 4. kolejce).

Wielkopolska II Komorniki - Polonia Brodnica

Kolejny mecz drużyn z środkowej strefy tabeli. Spotkanie, co prawda, bez stawki, ale może nie być nudno.

 

Juniorzy konarzewskiego klubu jadą po punkty do Lubonia. To będzie bardzo trudny mecz. Luboński FC to wicelider tabeli A-klasy juniorów młodszych. Zawodnicy Lubońskiego odnosili kilka pokaźnych zwycięstw, w tym 3-2 nad prowadzącą Patrią. Dodatkowym czynnikiem świadczącym na niekorzyść drużyny Orkanu jest mecz wyjazdowy. Konarzewianie w trzech spotkaniach na nie swoim boisku nie zdobyli nawet punktu (strzelili 2 gole). Statystyki są przeciwko nam, to może los się do nas uśmiechnie ... Mecz w Luboniu w sobotę o godz. 11.00. Arbitrem spotkania będzie Grzegorz Świerniak.

 Powrót