"Tygrysie Bolki" pokonane

Orkan Konarzewo pokonał na własnym boisku AIP Bola '06 Poznań 6-1 (2-0). Dwie bramki dla konarzewskiej jedenastki zdobył Marek Bartkowiak.

Mecz z AIP Bola miał być łatwym spacerkiem po kolejne 3 punkty, jednak przed spotkaniem okazało się że z powodu kontuzji nie wystąpią Piotr Bartkowiak i Piotr Cielewicz. Zagrać nie mógł także Michał Płotkowiak. 

Orkan rozpoczął mecz mając świadomość, że każdy inny wynik jak wysokie zwycięstwo będzie niespodzianką. Widać było sportową presję, która przez 28 min. nie pozwalała wstrzelić się piłkarzom z Konarzewa. Ataki były niemrawe i nieskuteczne. Bola nie mająca nic do stracenia ruszyła do przodu i momentami stwarzała niewygodne ataki pozycyjne. W 28 min. nastąpił przełom. W polu karnym sfaulowany został napastnik Konarzewskiego Orkanu – Marek Bartkowiak, a jedenastkę na gola zamienił Maciej Kaniasty. W tym momencie coś odblokowało się w zawodnikach z Konarzewa i przyniosło to efekt już w 30 min., kiedy do siatki trafił Marek Klemens. Były okazje do podwyższenia rezultatu, ale do końca pierwszej odsłony już nić się nie zmieniło.

Drugą połowę dużo lepiej zaczęli gospodarze i już w 47 min. cieszyli się z podwyższenia wyniku. Przez „uliczkę” do bramki trafił Marek Bartkowiak. Było pewne 3-0 i to nieco rozrzedziło szeregi defensywne Orkanu. Niespodziewanie wykorzystała to Bola i w 52 min. strzeliła kontaktową bramkę. Gol ten dodał im pewności siebie i widać było, że nie chcą na tym poprzestać. Ich bramkowe zapędy rozwiał Mateusz Baranowski. W zamieszaniu w polu karnym skierował piłkę do siatki. Od tego momentu konarzewianie przejęli pełną kontrolę nad zawodami i nie pozwalali na wiele piłkarzom z Poznania. W ostatnich dziesięciu minutach, ku uciesze licznej (jak zawsze w Konarzewie) widowni, rezultat podwyższyli Jakub Budziński oraz Marek Bartkowiak, który efektownie przelobował bramkarza. Pod koniec meczu adrenalina podnosiła się szczególnie sędziemu, który postanowił, aby w meczu było wszystko: rzut wolny pośredni, czerwona kartka (dla zawodnika Boli), a nawet usuwanie kibiców, zza linii końcowej boiska, podających piłki. Arbitrowi to przeszkadzało, zawodnikom pomagało. Tak czy inaczej wygraliśmy i cieszymy się z kolejnych 3 punktów.

Zapraszamy na stronę AIP Bola: www.bola06.com

Brawo dla „Bolków” za podjęcie równorzędnej walki i za „żarty które dopiero się zaczynają".

Bardzo fajna z Was drużyna. Dziękujemy za jakże miłe słowa na BolaOnLine.

 

Stadion Gminny w Konarzewie, 14 października 2007 r., godz. 13.00

Orkan Konarzewo - AIP Bola '06 Poznań 6-1 (2-0)

1-0   - karny  Kaniasty Maciej (28 min.)

2-0   Klemens Marek (30 min.)

3-0   Bartkowiak Marek (47 min.)

3-1   bramka dla AIP Bola (52 min.)

4-1   Baranowski Mateusz (65 min.)

5-1   Budziński Jakub (80 min.)

6-1   Bartkowiak Marek (85 min.)

Dedykacje specjalne:

Marek Bartkowiak:   Gole zadedykowane ukochanej żonie Sylwii

Jakub Budziński:   Gol zadedykowany chorej dziewczynie - kochanej Karolinie

 

Żółte kartki:   ---   Czerwone kartki:   zawodnik AIP Bola (89 min.)

 

Zagrali:

Bramkarz:   Paplaczyk Jacek

Obrońcy:   Kaniasty Maciej, Cielewicz Rafał, Rybarczyk Wojciech

Pomocnicy:   Adamczak Robert (60 min. - Baranowski Mateusz), Węglewski Robert, Bartkowiak Tomasz (80 min. - Bartkowiak Paweł), Kleszcz Marek (87 min. - Przybylski Łukasz), Budziński Jakub (85 min. - Walkowiak Leszek)

Napastnicy:   Klemens Marek, Bartkowiak Marek

Rezerwowi:

Szajkowski Mateusz, Przymusiak Michał

 

Warunki atmosferyczne:

Brak zachmurzenia, wiatr słaby, temperatura 10 st. C

 

 Powrót