Zapowiedź 7. kolejki

Seniorzy Orkanu Konarzewo zagrają na własnym boisku z AIP Bola 06 Poznań - drużyną która zajmuje przedostatnie miejsce w klasie B. Juniorzy także zagrają z jedną z najsłabszych drużyn swojej grupy - Lasem Puszczykowo.

Orkan Konarzewo - AIP Bola 06 Poznań

To mecz drużyn z dwóch jakże róźnyxh biegunów tabeli grupy 3. B-klasy. Orkan jest wiceliderem i nie stracił jeszcze w tym sezonie punktów. Bola 06 zajmuje 11. miejsce i w swoim dorobku ma 4 punkty. Największym wyczynami ekipy AIP był spektakularne i co tu dużo mówić sensacyjne zwycięstwo z Tornadem Trzebaw 2-1. Wynik ten później uległ weryfikacji na 3-0 dla Boli. Było to w pierwszej kolejce. Na następny punkt zawodnicy poznańskiego klubu musieli czekać do szóstej kolejki, kiedy zremisowali 0-0 z rezerwami Sucharów Suchy Las. Na uwagę w tym meczu zasługuje fakt obronienia rzutu karnego przez bramkarza Boli zwanego "Ernesto". Prowadzący w tabeli LKS Kicin pokonał "Bolków" 8-0 - czy w Konarzewie będzie więcej ? Szanse gry przeciwko teoretycznie słabszemu rywalowi może dostać kilku rezerwowych zawodników. Poprzednie mecze okupiliśmy sporą stratą sił i kilkoma kontuzjami, a przecież zbliżają się decydujące mecze z Kicinem i Lasem. Mecz z Bolą może być okazją do odpoczynku najbardziej "wybieganych" piłkarzy. Nie możemy jednak dopuścić do niespodzianki, a takie w piłce nożnej się zdarzają. Mamy nadzieję, że taka się nie zdarzy i liczymy na wyskokie, zdecydowane zwycięstwo. Arbitrem spotkania będzie Łukasz Rozmiarek. Mecz na Stadionie Gminnym w Konarzewie o godz. 13.00 w niedzielę.

Las Puszczykowo - Tornado Trzebaw

Las stracił już kontakt z czołówką. Z pewnością nie będzie chciał powiększyć tej straty z zespołem z Trzebawia. Z drugiej strony Tornado podbudowane jest triumfem nad Polonią Brodnica i może być groźne. Mimo wszystko w meczu dwóch spadkowiczów z A-klasy faworytem jest ekipa z Puszczykowa.

Lipno II Stęszew - LKS Kicin

Lider pojedzie do Jeziorek na mecz z rezerwami stęszewskiego Lipna. Trudno powiedzieć jakim wynikiem skończy się ten mecz. LKS wygrał ostatnio wysoko z Lasem Pusczykowo, ale styl gry w tym meczu pozostaje wiele do życzenia. Kicin różnie radzi sobie na wyjazdach. Co prawda wszystkie mecze wygrał, ale niejednokrotnie męczył się z teoretycznie słabszymi zespołami grającymi u siebie. Tak czy inaczej Lipno zrobiło by ogromną niespodziankę ugrywając chociaż punkt z liderem z Kicina.

Orkan Manieczki - Wielkopolska II Komorniki

Orkan Manieczki, który zdecydowanie odstaje od czołówki będzie chciał udowodnić, że jeszcze potrafi grać w piłkę. Sczególnie, że mecz odbędzie przed własną publicznością.

Suchary II Suchy Las - Absolwent Marcinek Poznań

Mecz klubów nie walczących już o nic oprócz honoru. Każdy wynik nie może tutaj być niespodzianką.

Polonia Brodnica - Okoń Sapowice

Polonia jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku i powinna łatwo wygrać, ale przy "murarskiej" taktyce Okonia może mieć z tym problemy.

 

Juniorzy swój mecz rozegrają w sobotę z Lasem Puszczykowo. Drużyna to słabiutki rywal. Straciła w tym sezonie już kilkadziesiąt bramek i nie strzeliła żadnej. Notuje porażkę za porażką. Juniorzy Orkanu, którzy są niepokonani na własnym boisku nie powinni mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa. Mamy nadzieję, że po korzystnym rezultacie w tym meczu poprawią się morale w drużynie, nadwyręzone po porażce w Bukowcu. Spotkanie poprowadzi sędzia Piotr Szulc. Mecz odbędzie się na stadionie Orkanu w sobotę o godz. 15.00.

 Powrót