Druga z rzędu porażka juniorów

Juniorzy przegrali mecz z Koroną w Bukowcu choć na boisku widać było ich przewagę. Niestety w piłce nożnej liczą się bramki, a te strzelała tylko Korona.

Piłkarze Orkanu mogli spodziewać się trudnego przetarcia z zespołem Korony Bukowiec. Rywal to wicelider rozgrywek A-klasy juniorów młodszych. O ugranie chociaż punktu miało być bardzo trudno i rzeczywiście było ...

Zawodnicy Orkanu mieli optyczną przewagę niemal przez cały mecz. Kontrolowali środek boiska i przeprowadzali próby ataku pozycyjnego. Kilkakrotnie byli blisko strzelenia bramki, ale brakowało skuteczności albo "ostatniego podania". Przy przewadze Orkanu Korona skupiała się jedynie na kontratakach, które miała dopracowane do perfekcji. Gospodarze przeprowadzili zaledwie kilka akcji, a dwie z nich znalazły drogę do siatki. Bramkarz drużyny z Konarzewa był bezradny. Skończyło się na 0-2. Piłka nożna po raz kolejny pokazała swoje bezlitosne oblicze - wygrywa ten, kto strzela gole, a nie kto częsciej posiada piłkę.

Szkoda straconych punktów, ale mamy nadzieję, że w następnym meczu juniorzy pokażą klasę i pokonają w Konarzewie Las Puszczykowo.

 

Stadion Gminny w Bukowcu, 7 października 2007 r., godz. 11.55

Korona Bukowiec - Orkan Konarzewo 2-0 (1-0)

1-0, 2-0   bramki dla Korony

 

Zółte kartki:   ---   Czerwone kartki:   ---

 

Zagrali:

Kaczmarek Wojciech (bramkarz), Leśny Mateusz, Kaczmarek Tomasz (64 min. - Ginter Piotr), Klonowski Rafał, Kosiński Paweł (72 min. - Karaszewski Patryk), Przymusiak Maciej, Kawończyk Jakub (kapitan), Karaszewski Artur, Chudziak Krzysztof (52 min. - Kubiak Jakub), Ciesielski Damian, Śmiglak Krystian

Rezerwowi:

Kurowski Patryk (bramkarz), Kurowski Adrian, Wieszczeczyński Piotr

 Powrót