Wysokie zwycięstwo w Komornikach

Orkan Konarzewo odniósł kolejne zwyciestwo. W Komornikach pokonał Wielkopolskę II 6-1. Po dwie bramki strzelili Jakub Budziński i Michał Płotkowiak.

Mecz rozpoczął się dla konarzewian wyśmienicie. Już w 7 min. silny strzał Jakuba Budzińskiego znalazł drogę do bramki. Sytuacja zrobiła się nieco gorsza, kiedy to brutalnie sfaulowany został grający trener Orkanu - Piotr Bartkowiak. Dolegliwość była na tyle dotkliwa, że musiał opuścić boisko. Zespół z Konarzewa grał konsekwentnie i kilkakrotnie był blisko celu. Wielkopolska starała się atakować, ale nie do przejścia była linia defensywna Orkanu. W 34 min. stan pojedynku na 2-0 podwyższył Marek Klemens. Od tego momentu ekipa z Komornik postanowiła wziąść się do pracy, jednak nie mieli większego pomysłu na grę. Jedyne co udało im się ugrać to rzut wolny z ponad 20 m. Do piłki podszedł Dariusz Górny i efektownym strzałem w "okienko" pokonał Jacka Paplaczyka. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-1 dla Orkanu.

Początek drugich czterdziestupięciu minut to dużo walki w środkowej strefie boiska. Dopiero w 57 min. główką gola zdobył nasz stoper - Maciej Kaniasty. Gra po stronie Orkanu uspokoiła się. Konsekwencja w działaniu doprowadziła do strzelenia w końcówce jeszcze trzech bramkek. Najpierw w 77 min. Michał Płotkowiak wykorzystał rzut karny po faulu na Marku Bartkowiaku. Kilka minut później indywidualną akcją zabłysnął Jakub Budziński. Pomknął lewym skrzydłem i pokazowo ograł bramkarza gospodarzy. W ostatnich minutach Orkan skupił się na ataku pozycyjnym z którego, w ostatniej minucie meczu, bramkę zdobył Michał Płotkowiak. Mecz wygraliśmy zupełnie zasłużenie i cieszymy się z awansu na drugie miejsce w tabeli.

 

Stadion Gminny w Komornikach, 7 października 2007 r., godz. 15.00

Wielkopolska II Komorniki - Orkan Konarzewo 1-6 (1-2)

0-1   Budziński Jakub (7 min.)

0-2   Klemens Marek (34 min.)

1-2   -wolny  bramka dla Komornik: Górny Dariusz (39 min.)

1-3   Kaniasty Maciej (57 min.)

1-4   -karny  Płotkowiak Michał (77 min.)

1-5   Budziński Jakub (84 min.)

1-6   Płotkowiak Michał (90 min.)

 

Żółte kartki:   ---   Czerwone kartki:   ---

 

Zagrali:

Bramkarz:   Paplaczyk Jacek

Obrońcy:   Kaniasty Maciej, Rybarczyk Wojciech (80 min. - Paplaczyk Mariusz), Cielewicz Piotr (70 min. - Kleszcz Marek), Cielewicz Rafał

Pomocnicy:   Klemens Marek (85 min. - Szajkowski Mateusz), Bartkowiak Piotr (15 min. - Adamczak Robert), Węglewski Robert, Budziński Jakub

Napastnicy:   Płotkowiak Michał, Bartkowiak Marek

Rezerwowi:

Pazgrat Przemysław (bramkarz), Baranowski Mateusz, Walkowiak Leszek, Przybylski Łukasz

 

Warunki atmosferyczne:

Brak wiatru, słabe nasłonecznienie, temperatura 15 st. C

 

 Powrót