Zapowiedź 5. kolejki

Ekipa seniorska Orkanu Konarzewo zagra na własnym boisku z Okoniem Sapowice. Juniorzy tym razem pauzują.

Orkan Konarzewo - Okoń Sapowice

Mecz piątej kolejki B-klasy poznańskiej na żywo zobaczą kibice w Konarzewie. Właśnie na boisku przy ulicy Poznańskiej miejscowy Orkan podejmować będzie Okonia Sapowice. Rywale to jedna z najsłabszych drużyn w grupie 3. B-klasy. W trzech pierwszych kolejkach sapowiczanie przegrywali wysoko. Rozgromieni schodzili po pojedynkach z LKS Kicin (0-7), Lasem Puszczykowo (1-7) i Lipnem II Stęszew (1-3). Dopiero przed tygodniem Okoń po raz pierwszy zdobył komplet punktów. W Suchym Lesie okazał się lepszy od "słabiutkich" rezerw Sucharów. To niewymagający rywal, ale to nie znaczy, że 3 punkty zrobią się same. Trzeba będzie je wybiegać na konarzewskim boisku w niedzielę o godz. 13.00. Spotkanie poprowadzi Jerzy Barczyk.

LKS Kicin - Tornado Trzebaw

Z pozostałych meczów naszej grupy B-klasy na uwagę zasługuje spotkanie prowadzącego LKS Kicin z Tornadem Trzebaw. Trzebawianie po pierwszych słabych występach coraz lepiej radzą sobie w lidze i może w przypływie formy zdołają choć zremisować w "jaskini" lidera.

Las Puszczykowo - Absolwent Marcinek Poznań

Gościom z Poznania niezwykle trudno będzie wywieść jakiekolwiek punkty z Puszczykowa. Nic nie zapowiada, aby wicelider tabeli z aspiracjami na awans oddawał punkty zespołom z końca stawki.

Orkan Manieczki - Polonia Brodnica

Wielkie derby okręgu śremskiego. Gorąco będzie nie tylko na boisku, ale i na trybunach. Wynik, w tym przypadku, jest nie do przewidzenia.

Suchary II Suchy Las - Wielkopolska II Komorniki

Mecz dwóch ekip rezerwowych nie zapowiada wielkiego widowiska. Suchary, na razie, grają bardzo słabo i Wielkopolska stoi w roli faworyta tego pojedynku.

Lipno II Stęszew - AIP Bola 06 Poznań

Lipno, jeśli nie będzie oszczędzało lepszych zawodników, powinno bez problemów pokonać Bolę.

 

Juniorzy Orkanu Konarzewo tym razem nie zagrają. W A-klasie juniorów młodszych jest nieparzysta liczba - 11 ekip. W każdej kolejce jedna drużyna pauzuje.

 Powrót