Zwycięstwo w Suchym Lesie

Orkan Konarzewo w meczu inauguracyjnym B-klasy zainkasował komplet punktów. Kibice w Suchym Lesie obejrzeli, aż sześć bramek, a klub z Konarzewa pewnie pokonał rywali 5-1. Dwie bramki dla naszego zespołu strzelił Jakub Budziński.

Od samego początku mecz przebiegał z lekką przewagą drużyny Orkanu. Zespół z Konarzewa pewniej czuł się w środku boiska i przeprowadzał groźne akcje ofensywne. Przy jednej z nich obrońcy Sucharów nie upilnowali, wychodzącego na czystą pozycję, Michała Płotkowiaka. Ten znalazł się w sytuacji sam na sam i nie zmarnował jej. Pewnym strzałem po ziemi pokonał bramkarza z Suchego Lasu. Łudząco podobną sytuacją miał 15 minut później Marek Bartkowiak. On również okazł się skutecznym egzekutorem i Orkan prowadził 2-0. Do końca pierwszej połwy nic już się nie zmieniło.

Drugą połowę lepiej rozpoczeli gospodarze. Po małym zamieszaniu pod bramką golkipera Orkanu - Jacka Paplaczyka Suchary zdobyły kontaktową bramkę. Zrobiło się trochę nerwowo, ale już po 3 minutach brutalny faul obrońcy z Suchego Lasu skończył się rzutem karnym dla konarzewian. Skutecznym wykonawcą "jedenastki" okazał się Piotr Cielewicz. Od tego momentu gra się ustabilizowała. Suchary chciały zmniejszyć rozmiary porażki, ale nadziewali się na bardzo groźne kontry Orkanu. Dwie z nich wykorzystał Jakub Budziński. Orkan pokonał pewnie Suchary II Suchy Las 5-1.

Najgorsze już za nami - mówili po meczu piłkarze Orkanu. Najgorzej było wygrać pierwszy mecz, później może już być tylko lepiej.

 

Stadion Gminny w Suchym Lesie, 2 września 2007 r., godz. 15.00

Suchary II Suchy Las - Orkan Konarzewo 1-5 (0-2)

0-1   Płotkowiak Michał (15 min.)

0-2   Bartkowiak Marek (30 min.)

1-2   Chorowski (50 min.)

1-3   - karny  Cielewicz Piotr (53 min.)

1-4   Budziński Jakub (75 min.)

1-5   Budziński Jakub (83 min.)

 

Żółta kartki:  Węglewski Robert,   Czerwone kartki: -

 

Zagrali:

Bramkarz:   Jacek Paplaczyk

Obrońcy:   Kaniasty Maciej, Cielewicz Rafał, Cielewicz Piotr (65 min. - Klemens Marek), Rybarczyk Wojciech (85 min.- Baranowski Mateusz)

Pomocnicy:   Adamczak Robert, Węglewski Robert, Budziński Jakub, Bartkowiak Piotr

Napastnicy:   Bartkowiak Marek, Płotkowiak Michał (80 min. - Kleszcz Marek)

Rezerwowi:  

Pazgrat Przemysław (bramkarz), Paplaczyk Mariusz, Szajkowski Mateusz, Przymusiak Michał, Walkowiak Leszek

 

Warunki atmosferyczne:

Zachmurzenie małe, nasłonecznienie średnie, wiatr umiarkowany, temperatura 20 st. C

   

 Powrót