Zapowiedź 1. kolejki

Już w ten weekend Orkan Konarzewo rozpoczyna rozgrywki ligowe. Seniorzy jadą po punkty do Suchego Lasu, gdzie zagrają z rezerwami tamtejszych Sucharów. Mecz juniorów przełożono na środę - 5 września.

Seniorzy Orkanu Konarzewo w meczu inauguracyjnym B- klasy /gr.3. zmierzą się z rezerwami Sucharów Suchy Las. Co ciekawe pierwsza drużyna Sucharów również występuje w B-klasie, ale w grupie drugiej.

W zeszłym sezonie Suchary II zajęły 10 - przedostatnie miejsce w grupie 2. B-klasy. W 20 meczach, zdołali zwyciężyć tylko czterokrotnie. Nie oznacza to jednak, że to słaby rywal. Kadrę tworzą młodzi, ambitni zawodnicy, którzy chcą przebić się do pierwszego składu. Ich determinacja z pewnością może dać się we znaki konarzewskiej obronie. Oby jednak doświadczenie zwyciężyło nad młodością i Orkan wywiózł ze Suchego Lasu korzystny - zwycięski rezultat. Sędzią pojedynku Suchary II - Orkan będzie Andrzej Połomka.

Mecz w A-klasie juniorów młodszych B1-B2 Orkan Konarzewo - Salos Poznań został przełożony. Salos, z powodu nieobecności, poprosił o przesunięcie pojedynku. WZPN przychylił się do argumentów klubu z Poznania. Ostatecznie mecz odbędzie się 5 września o godzinie 17.00 na Stadionie Gminnym w Konarzewie. Na pewno istnieją pozytywy takiego rozwiązania. Juniorzy Orkanu będą mieć więcej czasu na jeszcze lepsze wzajemne zgranie wszystkich formacji i jeszcze pełniejsze przygotowanie do ciężkiego sezonu ligowego.

 Powrót